Messe Frankfurt Istanbul, PR ajansını seçti

Messe Frankfurt Istanbul Uluslararası Fuarcılık, stratejik iletişim danışmanlığı ve operasyonel PR hizmetleri için prEkstra Pazarlama ve İletişim Danışmanlığı’nı seçti.

Hizmet verdiği marka ve kurumlara, amaçlarla tutarlı planlamaları, somut çözümleri, yenilikçi fikirler ve ölçülebilir sonuçlarla sunmayı hedefleyen prEkstra Pazarlama ve İletişim Danışmanlığı, Messe Frankfurt İstanbul’un da stratejik iletişim çalışmalarını yönetecek.

2,130 çalışanı ve yıllık 554 milyon Euro‘luk cirosu ile dünyanın lider fuar organizatörü firmalarından biri olan Messe Frankfurt’un 160’dan fazla ülkeye hizmet veren 29 iştirakleri ve 57 uluslararası satış ofisi bulunmaktadır. Messe Frankfurt Istanbul Uluslararası Fuarcılık, 2000 yılının Kasım ayında,

Messe Frankfurt’un tüm fuarları için Türkiye’deki tek irtibat noktası olan Messe Frankfurt İstanbul, Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika Istanbul ve Hazır Giyim, Hazır Giyim Kumaşları ve Aksesuarları Fuarı Texworld Istanbul’un organizasyonundan da sorumludur.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.