Media Markt’tan gurbetçilere özel yeni yıl kampanyası

Media Markt’ın online alışveriş sitesi, yurtdışında yaşayan vatandaşlar için “Türkiye’deki sevdiklerine yeni yıl hediyesi gönder” kampanyası başlatıyor.

Türkiye’deki yakınlarına sürpriz yapmak isteyenlere özel düzenlenen web kampanyasında televizyon, telefon, bilgisayar, tablet, beyaz eşya, fotoğraf makinesi, ses sistemleri, harici diskler, oyuncaklar ve kişisel bakım ürünleri düşük fiyatlarla sunuluyor. Kampanya 27 Aralık’a kadar devam edecek.

Yurt dışında yaşayan 5 milyon Türk vatandaşının 4 milyonunun Batı Avrupa’da yaşadığına dikkat çeken Media Markt E-Ticaret Direktörü Mehmet Çelikol kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada: “Bu kampanyadaki temel amacımız; yurtdışında yaşayan ve ailesinin bir kısmı Türkiye’de olan vatandaşlarımıza, uzakta olsalar dahi sevdiklerine süpriz yapabilceklerini hatırlatmak. Vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Almanya, Hollanda ve Fransa’da başlattığımız internete özel kampanya ile onlarca kategori ve ürün çeşidinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyoruz” dedi.

Sadece internete özel başlatılan kampanyada, uzaktaki sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere farklı kategorilerde hediye seçenekleri sunuyor. Kampanya ile Almanya, Hollanda ve Fransa’da yaşayan Türkler, mediamarkt.com.trye girerek Türkiye’deki yakınlarına yılbaşı hediyesi gönderebilecekler.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.