McDonald’s sizi de kahkahalara boğacak

Gülmek bulaşıcıdır…

Leo Burnett’in McDonald’s için hazırladığı sade ve mutluluk dolu anları bir araya getiren reklam kampanyası sizin de keyfinizi yerine getirecek.

McDonald’s tüm olumlu duyguların bırakıldığı, bol bol kahkaha atılan anlara dokunan yeni marka platformu “Fancy a McDonald’s?”ın lansmanını yaptı.

Lansman reklamı Laughter, diyalog içermiyor ancak hayatın stres yaratan yönlerini geride bırakıp tadı çıkarılan gevşeme anlarındaki farklı deneyimleri birbirine bağlıyor.

McDonald’s Pazarlama ve Medya Direktörü Steven Howells şunları söyledi: “‘Fancy a McDonald’s?’ platformumuz, halkı günlük hayatın getirdiği baskı ve beklentileri, küçük ama neşeli bir gevşeme anı ile bir kenara bırakmaya davet ediyor. McDonald’s’ın toplumdaki rolü, müşterilerimizin hayattan sadece keyif almalarını sağlayabilmek ve bu daha önce hiç bu kadar uygun veya önemli olmamıştı.”

Leo Burnett Yaratıcı Yönetmeni Mark Elwood şunları söyledi: “Birisi ‘Fancy a McDonald’s’ dediğinde, bu davetin geri çevirildiği pek görülmemiştir. Bu güzel ve basit filmde, sevinçle atılan bir kahkaha ile hayatın baskılarından bir an önce kurtulmanın nasıl bir his olduğunu gösteriyoruz. McDonald’s, bedeni olduğu kadar ruhu da besleyebilir.”

Kampanyanın ilk kısmı, yaz boyunca İngiltere ve İrlanda Cumhuriyeti’nde TV, açıkhava ve sosyal medya mecralarının yanı sıra Global Radio’da yürütülecek.

Künye

Reklam Ajansı: Leo Burnett London

Yaratıcı: Joe Miller

Yaratıcı Yönetmenler: Andrew Long, James Millers

Prodüksiyon Şirketi: Academy Films

Yönetmen: Billy Boyd Cape

Medya Planlama: OMD

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.