McDonald’s İngiltere’de teslimat servisi için Just Eat ile anlaştı

McDonald’s’ın dağıtım hizmeti McDelivery, platformunun yanına İngiliz online yemek siparişi ve teslimat servisi olan ve merkezi Londra’da bulunan Just Eat ile “ikinci bir özel dağıtım ortağı” olarak birlikte bir anlaşma sağladı.

Yeni anlaşmayla McDonald’nın 2017’de McDelivery’i sunan ilk platform olan ve şu anda İngiltere’de 10 McDonald’s’ın siparişinden birini oluşturan UberEats ile olan ilişkisi etkilenmeyecek.

İngiltere’deki McDonald’s CEO’su Paul Pomroy, anlaşmayla ilgili olarak şunları söyledi: “McDonald’s’ın teslimat servisi McDelivery, 2017’deki lansmanından bu yana sipariş hizmetimizin önemli bir parçası oldu ve  müşterilerimiz arasında son derece popüler olduğunu kanıtladı. Geleneksel restoranımızı daha da rahatlatıyor ve tamamlıyor.

“Bu anlaşma değerli bir ortak olan UberEats ile olan ilişkimizi etkilemez ve 2020’de piyasaya çıktığında Just Eat ile birlikte McDelivery’i sunmaya devam edeceğiz. Şu anda 950 restoranda bulunan UberEats ile başarılı bir teslimat organizasyonu oluşturduk ve bu işimizin% 10’undan biraz fazlasını oluşturuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.