McDonald’s çalışanlarının kıyafetlerini yeniledi

McDonald’s’ın gerçekleştirdiği dönüşüm Özlem Süer tarafından tasarlanan çalışan üniformaları ile devam ediyor. Bundan böyle 5 bin McDonald’s çalışanı tarafından giyilecek üniformalar, ünlü manken, sunucu Özge Ulusoy’un da yer aldığı bir defileyle tanıtıldı.

Tasarım aşamasında çalışanlarla uzun saatler geçiren ve onların görüşlerini alan Özlem Süer, tasarım sürecine ilişkin şunları söyledi: “İlhamını renklerin gücünden ve hayatı kutlama tadında yaşamak mottosundan alan, fonksiyonel, rahat, stil ve tavır sahibi bir koleksiyon oluşturduk… Street style’a tasarımcı dokunuşları katarak; giyen personele kendilerini rahat ve özel hissetmelerini sağlamaya çalışırken bir diğer yandan da restoran müşterilerine, moda ve stil odaklı bir görüntü sunmak istedik…”

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. Kuddusi Ergün diyor

    Yazık ya hakkaten çok kötü bir tasarım olmuş. Belki mankenlerinizin üzerinde böyle güzel(!) görünüyor sanabilirsiniz ama operasyonda hiç böyle görünmüyor. Tişört dışarıda gezenler, şapkayı yanlış takanlar. hele müdür gömleklerini uzun kollu yapmanız akıl almaz bir hata bence. Yemek işinde uzun kollu gömlek olmaz, her şekilde o müdür operasyona girer ve kolları berbat olur. Zaten gördüğüm çoğu müdür kolları kıvırmış o şekilde kendi yolunu bulmuş. Tasarım faciası olmuş kısacası. Tamam tasarım kötü olmuş da, McDonald’s yetkilileri de hiç mi farketmemiş bunları, modacıya bu kadar para verdik beğenmek zorundayız tribine mi girmişler anlamadım ki.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.