McCann Istanbul’un yeni ECD’si Cihangir Gümüş oldu

McCann Istanbul’un yeni ECD’si, sektörün tecrübeli ve ödüllü kreatif liderlerinden Cihangir Gümüş oldu.

Güzel Sanatlar eğitiminin ardından sırasıyla Publicis Worldwide, Alaadin, DDB&CO , Vietnam, Publicis İstanbul ve son olarak Roy&Teddy’de Creative Direktörlük yapan Cihangir Gümüş, ajansların büyümesinde ve başarılı kampanyaların hayata geçirilmesinde önemli rol oynadı.

Cihangir Gümüş, başta Cannes Lions olmak üzere, Epica,Golden Drum, Eurobest, London International Awards, Effie, Kristal Elma, Kırmızı Ödülleri ve Felis’ten sayısız ödül kazandı. Gümüş, 2019 yılında Cannes Lions Dergisi’nin Yaratıcı Haritası’ndaki isimlerden biri oldu.

 

McCann Istanbul’u bölgenin en önemli ajanslarından biri yapmak istiyoruz”

Yeni göreviyle ilgili “Reklam sektörünün en köklü ajanslarından olan McCann Istanbul’u genç, dinamik ve yenilikçi bir ruh ile geleceğe taşıma fırsatı benim için çok heyecan verici” diyen Gümüş, “Dünyanın en güçlü networklerinden biri olan McCann’nin sayısız olanaklarını burada kuracağımız güçlü bir ekiple birleştirerek McCann Istanbul’u bölgenin en önemli ajanslarından biri yapmak istiyoruz” ifadesini kullandı.

McCann Istanbul CEO’su Melda Barkın ise Gümüş’ün gelişiyle ilgili “Cihangir’in bilgi, deneyim ve yeteneğiyle ajansımıza ve markalarımıza büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. McCann Istanbul için heyecanlı ve çok keyifli bir dönem başlıyor” dedi.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.