Maximum’dan kişiye özel fragman

Türkiye İş Bankası’nın kredi kartları Maximum Kart ile Maximiles, Cinemaximum sinema kampanyalarını sosyal medyaya da taşıdı.

3 çifte Venedik seyahati ve Venedik Film Festivali’ne katılma şansı sunan kampanyanın tanıtımı için Facebook üzerinde oluşturulan videoda kullanıcılar kişiye özel bir fragman oluşturabiliyor. Katılımcılar 11 Temmuz’a kadar sürecek kampanya ile Venedik Film Festivali sırasında 3 gecelik Venedik seyahati ve festival kapsamındaki bir filmin gösterimine katılma şansı elde edecekler. Yapılacak çekiliş sonucu 3 kişi, birer misafiri ile birlikte büyük ödülü almaya hak kazanacak. Maximum Kart ya da Maximiles ile alınan her Cinemaximum bileti bir, temassız özellikli Maximum Kart veya Maximiles ile alınan her Cinemaximum bileti ise iki çekiliş hakkı kazandıracak.

İş Bankası, Maximum Kart ve Maximiles’ın Facebook sayfalarında ise Promoqube tarafından geliştirilen bir uygulama ile bu kampanyayı farklı bir şekilde tanıtıyor. İki Facebook sayfasındaki uygulamalar, kullanıcılara “Venedik’te Sonbahar” adlı kurgusal filmin fragmanı içerisinde yer almayı vaat ediyor. Maximum Kart ve Maximiles’ın kampanyası 11 Temmuz tarihine kadar devam edecek ve “Venedik’te Sonbahar” uygulaması

http://www.facebook.com/maximum  ve http://www.facebook.com/MaximilesKart adresleri üzerinde bu tarihe kadar kullanılabilecek.

Kampanya Künyesi

Reklamveren: İş Bankası

İnteraktif Ajansı: Promoqube

Proje Sorumlusu: İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölümü – Seçil Ünlüsoy, Ayçe Göktan Okur

Yaratıcı Yönetmen: Erhan Ali Yılmaz

İçerik Direktörü: Can Yücel Metin

Marka Grup Lideri: Zeynep Gabralı

Proje Yöneticisi: Neslihan Günaydın, Ahmet Erim Suyabasmaz

Marka İletişim Sorumlusu: Murat Ekinay

Metin Yazarı: Emre Eminoğlu, Ezgi Platin

Art Direktör: Ceyhun Ayaydın

Yazılım: Şerafettin Yarar, Namık Karahan, Candaş Minareci

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.