Mavi’nin Kıvanç ve Barbara’lı reklamı yayında

Mavi’nin 2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nu tanıtan reklam filminde Kıvanç Tatlıtuğ’a dünyaca ünlü top model Barbara Palvin eşlik ediyor. Reklam, Mavi’nin daha önceki işlerinde olduğu gibi yine Ali Taran Creative Workshop imzalı.

Reklam filminde dış ses olarak Kıvanç Tatlıtuğ’dan duyduğumuz cümlelerden biri de şu: “Jean’i hep yakıştırırım kendime… Evet ya, özgürlüktür jean benim için…” Mavi, #benimicinjean etiketiyle herkesin mesajlarını bekliyor.

2006 yılında, henüz 13 yaşındayken Budapeşte sokaklarında keşfedilen ve kısa sürede ilgi odağı olan Barbara Palvin, Victora’s Secret’ın yeni gözdelerinden biri olarak biliniyor. Markanın yüzü olan ve son 2 yılda gerçekleştirilen defilelerinde büyük beğeni toplayan genç model ilk olarak Armani Exchange kampanyasıyla moda dünyasının gündemine oturmuştu. Bugüne dek aralarında L’Officiel, Vogue Rusya, Glamour Hungary ve Jalouse Magazine’in de bulunduğu önemli moda dergilerinin kapaklarında yer alan top model, PradaLouis Vuitton, Miu MiuVivienne WestwoodEtro ve Chanel gibi önde gelen moda markalarının defilelerinde boy gösterdi. Dünyaca ünlü markaların kampanya çekimlerinde de yer alan Barbara Palvin 2012 yılında L’Oreal Paris‘in yüzü olarak seçildi.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.