Mars Sportif strese ilaç olacağını iddia ediyor

Mars Sportif insanların günlük yaşamın stresiyle spor sayesinde nasıl baş edebileceklerini esprili bir bakış açısıyla ele alıyor.

Mars Sportif, reklam kampanyası “Sinirli değil, MACFit’li” ile arkadaşları ile buluşan kadınlardan, beyaz yakalılara kadar herkese dokunuyor. Sporun verdiği huzur ve rahatlama hissi sayesinde insanların kendilerini strese sokabilecek konularla sağlıklı bir şekilde baş edebileceklerini eğlenceli bir dille anlatıyor.

Manajans J. Walter Thompson imzalı reklam filmlerinde; ofis çalışanlarının iş hayatında yüzleşmek zorunda kaldıkları zor anların ve arkadaşlarıyla bir araya gelen kadınların birbirlerine söyledikleri iğneli sözlerin yarattığı gerginliğe vurgu yapıyor. Filmler, egzersiz ile stres kaynağı bu konuları bertaraf edebileceklerini anlatırken hem gülümsetiyor hem de spora davet ediyor.

Geniş kulüp ağı ile sporu herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen marka, bu kampanyası ile nisan ayı sonuna kadar yıllık üye olanlara ilk 2 ay hediye ediyor. “Türkiye’yi Fit Yapacağız” yaklaşımını benimseyen Mars Sportif, bu kampanya ile stresten bunalan herkese ilaç olacağını söylüyor.

Künye 

Reklamveren: Mars Sportif

Reklam ajansı: Manajans J. Walter Thompson

Prodüksiyon şirketi: Depo Film

Yönetmen: Yücel Yolcu

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.