Markaların Sevgililer Günü’ne özel kampanyaları

Markalar, birbirini seven çiftleri unutmayarak onları bu Sevgililer Günü’nde de yalnız bırakmadı ve birbirinden yaratıcı kampanyalar hazırladı.

Bu sıcak reklam filmleri sayesinde ilk aşkınızı veya ilk öpücüğünüzü hatırlayabilir, sevgilisine nasıl bir hediye vereceğini bilemeyen gencin düştüğü zor duruma tanıklık edebilir ya da sevgini rakamlarla ilgili olmadığını görebilirsiniz.

Şimdi aşağıda sizin için bir araya getirdiğimiz Türkiye’den ve dünyadan farklı reklamlara göz atın ve bu sevgi dolu günün tadını çıkarın.

Yapı Kredi soruyor: Sizinki kaç Şubat?

“Seninki Kaç Şubat?” adıyla eğlenceli bir proje başlatan Yapı Kredi, seninkikacsubat.com üzerinden Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan sorulara cevap veren katılımcılara, yanıtlarına göre, Spotify’dan ilişki durumlarına özel müzik listesi hediye ediliyor.

Ford, Türkiye’nin ortak aşk şiirini yazmaya çağırıyor

Ford, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, sosyal medya kullanıcılarıyla birlikte Twitter’da paylaşılan aşk sözcüklerinden aldığı ilhamla Türkiye’nin ilk ortak şiirini yazmaya hazırlanıyor. Bunun üzerine tüm Twitter kullanıcılarını Türkiye’nin ortak şiirini oluşturmak üzere tweet atmaya davet ediyor.

QNB Finansbank’ın kampanyası

Finansbank, “İki gönül bir olduktan sonra, kim bakar rakamlara? İşimiz rakamlarla değil insanlarla” sloganıyla sıcak bir kampanyaya imza attı.

PTT'den Sevgililer Günü'ne özel tebrik kartları

Enza Home’un “En Güzel Aşklara” kampanyası

Samsung, Galaxy A serisinin yeni telefonları için hazırladığı Sevgililer Günü reklam kampanyası

Altınbaş'ın "Sıkıca sarılın aşka" kampanyası

Media Markt'ın "Sevmek sana yakışıyor" kampanyası

Mert Fırat, tüm sevgililer için söylüyor

Maximum Kart, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı müzik klibiyle sevgililerin birbirine yaptığı fedakarlıkları kutluyor. Yap Yap şarkısını seslendiren Mert Fırat, aşıkları esprili bir dille uyarırken, onları cesaretlendirmeyi de unutmuyor. Medina Turgul DDB imzasını taşıyan filmin yönetmenliğini İlksen Başarır üstlendi. Şarkı sözleri Ceyhun Barış Koç’a, beste müzisyen Eda Şenceylan’a ait. Şarkının aranjmanını ise Jingle House üstlendi.

Borusan Holding'den "Sevgi dilde başlar" kampanyası

Braun – Aşkın Çiçek Açsın

Okey – Sevgililer Gecesi Düğmesi

Visa’dan Sevgililer Günü hakkında sıra dışı gerçekler

İlk öpüşmenizi hatırlıyor musunuz?

Lenovo, ‘aşk’ ve ‘yaratıcılığı’ harmanlıyor

Turkcell – Muslera / Anti-Sevgililer Günü kampanyası

Gençlere dayatılan 14 Şubat klişelerine karşı, önceki yıllarda Kubat ve Yıldız Tilbe'yle Anti-Sevgililer Günü kampanyaları hazırlayan GNÇ, bu sene de kaleci Fernando Muslera'yı kampanyasına dahil etti.

ATU Duty Free – 14 Şubat reklamı

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.