maNga grubu üyeleri ZombiRock oyununda

Online oyun şirketi Joygame, ünlü rock grubu maNga’yı ZombiRock oyununa dahil etti. ZombiRock’a özel şarkı sözleri yazan maNga üyelerinin karakterlerini oyun içine yerleştiren Joygame, 6 Ekim Cumartesi günü The Game’de gerçekleştirilen lansmanla oyunun yüzü maNga’yı basın mensupları ve davetlilerle bir araya getirdi.

Hazırladığı oyunun içine özel çizimlerle maNga üyelerinin karakterlerini ekleyen ve yine oyun içine eklediği özel maNga haritalarıyla karakterlerin kendi enstrüman ve kıyafetleriyle zombilerle savaşmasını sağlayan Joygame, bu lansmanla birlikte maNga’nın oyuna kattığı tüm yenilikleri katılımcılarla paylaştı.

Lansman, SHR Group ve Joygame CEO’su Barış Özistek’in açılış konuşmasıyla başladı. Joygame’in yaptığı yeniliklerle Türkiye’de online oyun  sektörünü geliştirmeye ve ilerletmeye devam edeceğini söyleyen Özistek’in ardından maNga üyeleri konuşma yaptı. maNga grubu, ZombiRock ile nasıl tanıştıklarını ve bu eğlenceli projeye nasıl dahil olduklarını anlattı. Bu etkinliğe özel olarak düzenlenen turnuvanın birincisi de geceye katılarak maNga grubuyla birlikte oyun oynama fırsatı buldu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.