Madame Coco iletişim ajansını seçti

Türkiye’de ev/yaşam, dekorasyon ve ev tekstili alanında tüketici ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunan, sektörün lider markası MADAME COCO, iletişim faaliyetlerini Communication Partner ile yürütecek.

Türkiye ve 16 ülkede, 300’ü aşkın mağazada mağazasıyla ev/yaşam, dekorasyon ve ev tekstili alanındaki ürünleriyle hizmet veren ve ev tekstili ürünlerini klasik stilden daha güncel ve modernize formlara taşıyan, sektörün lider markası MADAME COCO, iletişim çalışmalarını Communication Partner ile yürütmeye karar verdi. İş birliği kapsamında Communication Partner, markanın gelecek dönem stratejileri doğrultusunda iletişim süreçlerini yönetecek. Mağazalarında müşterilere ziyaretleri sırasında kendilerini evlerinde gibi rahat hissetmelerini sağlayacak bir deneyim yaşatmayı hedefleyen MADAME COCO, hem mağazalarında hem de www.madamecoco.com online alışveriş platformuyla ziyaretçilerine geniş ürün yelpazesi ve
ulaşılabilir şıklık sunuyor.

Birlikte çalıştığı markaların ‘iletişim ortağı’ olma misyonuyla hareket eden Communication Partner, danışmanlık ve uygulama hizmetlerini ‘PR’, ‘Dijital PR’, ‘pazarlama ve marka iletişimi’ ve ‘iç iletişim ve değişim yönetimi’ başlıklarında topluyor. Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği (ICCO) ve İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) üyesi olan Communication Partner; ayrıca kurucusu olduğu Türkiye’nin tek bağımsız ajanslar ağı aracılığı ile İstanbul’un yanı sıra 8 ilde daha hizmet veriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.