M.E. Talks’ta gençlik iletişimi konuşulacak

Reklamverenler Derneği’nin, genç iletişim ve pazarlama profesyonelleriyle pazarlamanın duayenlerini buluşturduğu M.E. Talks (Marketing Experience Talks) etkinliklerinin 30 Mart Perşembe günü saat 19:00'da Kolektif House Sanayi'de gerçekleşecek ikincisine, Youth Works Ajans Başkanı Serhat Gürcü konuk oluyor.

Gürcü, etkinlik katılımcılarına kendi deneyimlerini ve hatalarından çıkardığı dersleri aktaracak. Ayrıca; "Markaların sevdiği Y ve Z jenerasyonları için duygular karşılıklı mı?", "Pazarlama dünyasının aklındaki gençlerle, sokaktaki gençler aynı mı?", "Gençlere yönelik pazarlamada en sık yapılan hatalar neler?" gibi soruların yanıtlarını genç profesyonellerle paylaşacak.

Serhat Gürcü 2004 yılında kurduğu Youth Republic ile hedef kitle uzmanlığına dayalı bir ajans modeli yürütüyordu. Gürcü, Aralık 2015'te Youth Republic'ten ayrıldıktan sonra Happy People Project ile birlikte hayata geçirdiği Youth Works'te, Ajans Başkanı olarak kariyerine devam ediyor.

Katılmak isteyenler, etkinliğin biletlerini [email protected]'den ya da 0212 351 55 48 no'lu telefon aracılığıyla temin edebilir.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.