artwork

Müşteri Deneyimi Arenası 6 Mart’ta Babylon Bomonti’de

5 sene önce

0

Türkiye’de yıl boyunca müşteri deneyimi alanında yaratılan ve hayata geçirilen projelerin ödüllendirileceği Müşteri Deneyimi Arenası, müşteri deneyimi platformu Pisano desteğiyle gerçekleştirilecek.

Müşteri Deneyimi Arenası 6 Mart’ta Babylon Bomonti’de.

Müşteri hizmetleri ve deneyimi alanındaki projelerinin değerlendirileceği etkinliğe e-ticaretten bankacılığa, telekomdan hazır giyime ve perakendeye kadar pek çok sektörden marka katılıyor.

Pisano CEO’su Özkan Demir, “Deneyim, farkındalık ile başlar müşteri ile marka son temas noktasına ulaşıncaya kadar devam eder. İyi deneyim, markanıza sadık müşteriler kazanmanızı sağlar” açıklamasında bulunuyor ve şöyle devam ediyor:

“Tüm satış kanallarında müşteri deneyimine odaklanan markaların, büyük yüzdesel oranlarda büyüme gösterdiğine her geçen gün şahit oluyoruz. Omnichannel (çok kanallı) stratejisini yeni teknoloji yatırımlarıyla sürdüren markalar görüyor ki, müşteri deneyimi, ürün ya da fiyattan daha öncelikli bir ayırt edici unsur oldu. Bu deneyimi hakkıyla yaratan birçok marka var. Şimdi bu başarılı işleri ödüllendirme zamanı.” 

6 Mart Salı günü Babylon Bomonti’de gerçekleştirilecek Müşteri Deneyimi Arenası etkinliğiyle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.