Lynx dövme tutkunlarını sevindiriyor

Lynx, dövmeyi canlı tutmak ve parlaklığı korumak için tasarladığı duş jeli ile dövmesini ilk günkü gibi koruma fırsatını bulamamış dövme sahiplerine müjdeli haberi veriyor.

72andSunny Amsterdam‘ın tasarladığı kampanya 3 reklam filminden oluşuyor. Her reklamda dövmelerdeki hayvan motifleri canlanarak karşı cinsle olan heyecanlı deneyimlerini anlatıyorlar; baykuş 21 yaşını kutlarken çok güzel bir kızla karşılaştığını, Aslan ise karaoke barda tanıştıklarını söylüyor.

72andSunny Amsterdam Yaratıcı Yönetmen’i Adam Koppel kampanya yaratılış süreci ile ilgili şunları söylüyor: “Dövmelerin kendi karakteri olmalıydı. Katı senaryolarımız yoktu, fikirden fikre atladık. Daha sonra asıl fikre ulaşmak için kontrollü doğaçlama ve röportajları kullandık.”

“Dövmeler insanların hayatlarında büyük rol oynuyor ancak şu ana kadar dövmenin ilk günkü gibi canlı kalmasını sağlamak için çok fazla yapılabilecek bir şey yoktu. İşte bu harika hikayeleri canlı ve parlak tutmak istiyoruz.” diyor Lynx Marka Direktörü Caroline Gregory.


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.