Lucozade, Tomb Raider ortaklığı yenilendi

İngiliz enerji içeceği Lucozade, Tomb Raider ortaklığı bir reklam filmi ile yenilendi. Kampanyada, Alicia Vikander‘in yeni Lara Croft‘ı canlandırdığı sahneler komik anlatımlarla yer alıyor.

Lucoade, Tomb Raider ortaklığı

Reklam filminde, aksiyon sahneleri klasik Amerikan filmi tarzında ancak abartılı bir komiklikle seslendiriliyor. The Mill+‘dan Aidan Gibbons‘ın yönettiği reklam filminin sloganı “Energy beats everything.

Lucozade markası, 90’lı yıllarda, Lara Croft video oyununun popüler olduğu dönemde, animasyonlu reklamlar için Tomb Raider franchise’ıyla daha önce bir araya gelmişti.

Lucozade Energy’de Pazarlama Müdürü Steven Hind, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Tomb Raider ile yaptığımız önceki birlikteliğin yanı sıra, iki köklü markanın tamamen çağdaş ve dinamik bir şekilde bir araya gelmesi, aksiyon dolu yeni kampanyamıza ekstra güç katıyor. Bu kampanya ile iki marka da hâlâ her zamanki kadar popüler olduklarını kanıtladı.

Grey London‘da Co-CCO olan Caroline Pay, şunları ekliyor:

Tomb Raider ortaklığı, Lucozade’in yeni bir izleyiciye ulaşması ve eğlendirmesi için mükemmel bir yol. Geçen sene ‘Wonder Woman’ ile başlayan güçlü, cesur kadın karakterleri ekranda daha sık görmek isteyenler var.

Künye
Reklamveren Lucozade
Ajans Grey London
Kreatif Direktör Jay Marlow, Henrik Ridderheim
Metin Yazarı Rob Greaves
Art Direktör Sam Daly
Yönetmen Aidan Gibbons

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.