L’Oréal Paris’in reklamında #GerçekUyum hikayelerini dinliyoruz

McCANN Istanbul tarafından hazırlanan L’Oréal Paris‘in reklamında kendi alanlarında başarılar sağlamış ve fark yaratmış 10 güçlü kadının #GerçekUyum hikayelerini dinliyoruz.

L’Oréal Paris’in reklamında 10 güçlü kadının #GerçekUyum hikayelerini dinliyoruz.

Kampanya kapsamında, True Match Fondöten’in 10 farklı seçeneği ile kendi doğal cilt tonları eşleştirilen 10 kadın, kendi hayatlarında gerçek uyumu nasıl yakaladıklarına dair gerçek hikayelerini dile getiriyor. Paralimpik eskrimci, milli boksör, şarkıcı, oyuncu, şef, psikoterapist, stil danışmanı gibi farklı niteliklere sahip bu güçlü kadınlar, hayatlarında gerçek uyumu bulmaya çalışırken yaşadıkları zorluklara ve mücadelelere karşı kendi güçlerini nasıl ortaya koyduklarını, kendini keşfetmeye ve sevmeye giden süreçleri doğal ve samimi bir dille anlatıyor. Kampanya, bu gerçek hikayelerin tüm kadınlar için ilham verici olması sebebiyle
bir sosyal sorumluluk projesi niteliği de taşıyor.

Kampanyada yer alacak isimler ve hikayeleriyle ilgili yapılan kapsamlı ön araştırmayla başlayan kampanyanın prodüksiyonunu Asitane üstlendi. Yönetmen koltuğunda Hakan Kemixiz’in oturduğu kampanyanın basılı mecralarda kullanılan fotoğraflarının çekimi ise Deniz Özgün tarafından gerçekleştirildi.

Künye
Reklamveren: L’Oréal Paris
Reklam Ajansı: McCANN Istanbul
CCO: Uğur Çakır
Kreatif Direktör: Neslihan Soydaş
Kreatif Ekip: Feyza Küçükaltıntaş, Dilara Aktuğ
Marka Ekibi: Funda Hergül Akın, Clara Sera Altıparmak
Stratejik Planlama Ekibi: Zeynep Yağcı Yıldızlı, Gizem Ateş Yalçın
Prodüksiyon Ekibi: Zeynep Doğu, Cansu Yılmaz
Prodüksiyon Şirketi: Asitane
Yönetmen: Hakan Kemixiz
Fotoğrafçı: Deniz Özgün
Post Prodüksiyon Şirketi: İmaj

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.