Little Caesars Türkiye ekibinde yeni atama

Türkiye’de Çelebi Holding güvencesi ile hizmet veren Little Caesars, ekibini deneyimli isimlerle büyütüyor. Son olarak, Little Caesars Türkiye Eğitim ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne ilaç, eğitim, kozmetik ve telekomünikasyon sektörlerinde yaklaşık 17 yıllık mesleki deneyime sahip İlknur Uz getirildi.

Balıkesir Üniversitesi Biyoloji ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümlerinde eğitim alan Uz, ardından İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme programını ve Bahçeşehir Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Profesyonel iş yaşamına 1998 yılında Onko & Koçsel İlaçları’nda Onkoloji ve Üroloji Ürün Müdürü olarak başlayan Uz, 2004-2012 yıllarında Sanofi-Aventis’te görev aldı. Ardından, Bilge Adam’da Eğitim Müdürlüğü ve Kurum Direktörlüğü görevlerinde bulundu. İlknur Uz, 2014 yılında Vodafone Türkiye Satış Kanalları Eğitim ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nde Kıdemli Eğitmen olarak, Avon’da Saha Eğitim Müdürü olarak görevler aldı. İnsan kaynakları yönetimi ve şirket akademileri ile ilgili pek çok proje yürüten Uz, aynı zamanda Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) sertifikalı profesyonel koçluk unvanı taşıyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.