listelist.com bi’kafalar’ı satın aldı

Bir yıl önce kurulan ve bu süreçte aylık 10 milyon erişime ulaşan yeni medya girişimi listelist.com, popüler video içerik platformu bi’kafalar’ı satın aldığını duyurdu. “Hayat, evren ve her şey hakkında” sloganı ile iki girişimci tarafından geçen yıl hayata geçen bi’kafalar farklı içerikleri ile yoluna listelist.com çatısı altında devam edecek.

bi’kafalar’ın takipçilerine sevilen videolarının yanı sıra yepyeni formatlarla da listelist üzerinden ulaşacağını ifade eden listelist.com Kurucusu Ahmet Kırtok, “ listelist.com ile ulaştığımız ve etkileşim içinde olduğumuz geniş kitle, Y kuşağının medya tüketim alışkanlıklarının ne kadar farklılaştığını bize gösterdi. Biz de listelist.com’u bu ihtiyacı karşılayacak ‘yeni medya platformu’ haline getirmek için çalışmalara başladık. Genişleyen kapsamımızda videonun önemli bir yeri olacak. bi’kafalar ekibini uzun süredir takip ediyoruz. Özgün içerikleri, medyaya bakış açıları ve çalışma anlayışlarının listelist.com ruhu ile örtüştüğünü düşünüyoruz. Bu nedenle yeni yapılanmamızda video içeriklerimizde bi’kafalar ekibi ile çalışacağımız için mutluyuz” dedi.

bi’kafalar kurucu ortaklarından Bora Öğünç projelerinin henüz bir yaşında olmasına rağmen gönül bağı kurdukları samimi bir kitleye ulaştıklarının altını çizdi ve “listelist.com bünyesinde yolumuza daha büyük bir ekip, yeni programlar ile devam edeceğimiz ve daha zengin bir içerikle takipçilerimize ulaşacağımız için çok heyecanlıyız. bi’kafalar’ı kurarken amacımız insanların hayatlarına dokunabilen “gerçek” bir dijital mecra yaratmaktı. Büyürken özümüze bağlı kalabileceğimiz en uygun platform listelist.com’du. listelist ekibi ile yakaladığımız sinerji ve sahip olacağımız yeni olanaklar ile benzersiz bir içerik üreteceğimize inanıyoruz ” diye konuştu.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.