Liselerarası müzik yarışmasında Teoman sürprizi

Vodafone Freezone 19. Liselerarası Müzik Yarışması Teoman Jüriliğinde başlıyor.

Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması 19’uncu kez genç müzisyenlere sahneye çıkma fırsatı sunmaya hazırlanıyor. Bu seneki geniş jüri kadrosunda rock müziğinin efsane ismi Teoman 4. kez yer alıyor. Elemelerin devam ettiği bugünlerde Teoman’ın rol aldığı bir viral film hazırlandı. Filmde, okulunun duvarına asılan solist ilanına başvuran liseli, kendini Teoman ile düet yaparken buluyor.

Vodafone Türkiye’nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone’un sponsorluğunda ve Serhat Hacıpaşalıoğlu’nun önderliğinde End Productions tarafından düzenlenen Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması, bir kez daha gençleri müzik sahnesine taşımaya hazırlanıyor. Bu yıl 19’uncusu düzenlenecek ve Türkiye’nin 81 ilinden gençleri aynı platformda buluşturacak olan yarışmanın jürisinde yine rock müziğinin efsane ismi Teoman yer alıyor. Sadece müzisyen liseliler değil, onları destekleyen binlerce liseli için de yılın en büyük müzik olayı olan etkinlikte Teoman’ın jüriliğini duyurmak ve liselileri yarışmaya çağırmak için Teoman’ın da yer aldığı viral bir film hazırlandı.

Dijital mecralarda yayınlanan film, aynı liselilerin astığı gibi bir lisenin ilan panosuna “Teoman şarkılarını coverlayacak gruba solist” ilanının asılmasıyla başlıyor. Yaşıtlarıyla müzik yapmak için başvuran kişilerden biri stüdyoya davet ediliyor ve kendisini stüdyoda bekleyen Teoman ile sürpriz bir şekilde karşılaşıyor. Şaşkınlık ve heyecan içinde kalan genç, bir anda kendini Teoman ile birlikte “Gönülçelen” şarkısını seslendirirken buluyor. Film, Teoman’ın bu sene Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması jürisinde olduğu anonsuyla devam ediyor ve tüm liselileri bu heyecana katılmaya davet ederek sona eriyor.

Künye:
Reklamveren Vodafone Türkiye

Reklamveren Temsilcileri Fatih Uysal, Bilge Çiftçi, Burcu Ektirici, Ezgi Kargan, Aslı Deniz Kuru, Bahar Yetkin

Reklam Ajansı C-Section

Yaratıcı Yönetmen Enis Orhun

Yaratıcı Ekip Fatih Tüylüoğlu, Kıvanç Talu

Müşteri İlişkileri Göktuğ Yurt

Ajans Yapımcısı Beril Koç

Dijital Prodüktör Beril Koç

Yapım Şirketi C-Section

Yönetmen Fatih Türker

Müzik Düzenleme 1000Volt

Mecralar İnternet

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.