Lipton sessiz reklamıyla “#konuşalımartık” dedi

İletişim platformu olan “hayatı fark et” kapsamında Lipton sessiz reklamıyla Türkiye’deki ilk filmini yayınladı.

Lipton sessiz reklamıyla “#konuşalımartık” dedi

Konuşalım Artık” isimli film, sevdiklerimizle ve yakın çevremizdeki insanlarla konuşarak kurduğumuz iletişimin hayatımıza kattığı değere dikkat çekiyor.

Reklam filminin, 7 Ocak Pazar akşamı 17 kanalda yayınlanan özel beş dakikalık sessiz versiyonu ekran başındakileri sevdikleriyle sohbet etmeye davet etti. Lipton bu özel uygulama ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş oldu.

Lipton sessiz reklamıyla “#konuşalımartık” dedi

Lipton, global iletişim platformu “hayatı fark et” altında gerçekleştirdiği iletişim çalışmalarıyla, günlük telaşların içinde hayatımıza anlam katan anları ve hayatımız için gerçekten değerli olan öncelikleri çoğu zaman kaçırdığımıza dikkat çekiyor. Bu kapsamda, yakın çevremizdeki kişilerle kurduğumuz iletişimin de daha doyurucu ve kaliteli olabileceğine vurgu yapan Lipton “Konuşalım Artık” isimli bir kampanyaya başlıyor. Kampanyanın reklam filminde bir çay eşliğinde yakın çevremizdeki insanlarla iletişim kurmanın, paylaşımları artırmanın kısaca sevdiklerimizle olan bağlarımızı güçlendirmenin hayatlarımıza değer katacağına ve bizi zenginleştireceğine vurgu yapıyor.

Reklam filminin 7 Ocak Pazar gecesi 17 kanalda aynı anda yayına giren beş dakikalık özel sessiz versiyonu ekranları başındakilere “Çaylar hazırsa #konuşalımartık” dedi.

50 kişilik bir ekiple üç gün süren çekimler sonucunda hazırlanan #konuşalımartık kampanyasının ilk reklam filmi, Ocak ayının ilk haftasında TV ve dijital mecralarda 60 saniye, 30 saniye ve 15 saniyelik beş versiyon ile yayına girecek ve Haziran sonuna kadar yayında kalacak.

Künye:

Reklamveren: Unilever
Reklamveren Yetkilisi: Derya Cantutan Ata, Melisa Kısacık, Gamze Öztoygar Masia
Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB
Grup CEO: Lawrence Du Pre
Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Gökhan Erol
Yaratıcı Yönetmen: Ertuğ Tuğalan
Reklam Yazarı: Emre Altundağ, Cihan Metin Üstek
Sanat Yönetmeni: Namık Ergin, Aybikem Alemdar
Ajans Prodüktörleri: Gülengül Arlıel, Nisan Turgul
Stratejik Planlama: Arda Sesli, Nilay Çınar
Müşteri Grubu: Azize Civanbay, Natali Levi
Yapım Şirketi: Autonomy
Prodüktör: Murat Pekin
Yönetmen: Ali Demirel
Görüntü Yönetmeni (D.O.P): Firar Güney Arıkan
Medya Planlama: Mindshare
PR Ajansı: Sobraz

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.