LinkedIn, Türkiye temsilcisini seçti

Haziran 2011’de Türkçe dil desteği sunduğunu açıklayan LinkedIn, Türkiye’de 1 milyon kullanıcıya erişmesinin ardından 2011 yılı sonlarında başladığı reklam satış temsilcisi arayışını geçtiğimiz günlerde sonuçlandırdı. Türkiye’de tek bir firmaya temsilcilik vermek üzere yola çıkan LinkedIn, reklam satış temsilcisi olarak PUBLIK’i seçti.LinkedIn’de Türkçe reklam vermek isteyenler artık PUBLIK ajansıyla iletişime geçecek.

Dünya çapında Fortune 500 şirketlerinden yöneticiler dahil olmak üzere 135 milyon kullanıcısıyla internet üzerindeki en büyük profesyonel network olma özelliğini taşıyan LinkedIn’de, Türk reklamverenler, banner kullanımı, özel uygulamalar, marka sayfaları, anketler, kullanıcılara doğrudan mesaj gönderimi gibi pek çok reklam modelini kullanabilecekler.

 İş dünyasına ve profesyonellere yönelik kurulmuş bir network olan LinkedIn sayesinde reklamverenler kullanıcıların çalıştığı sektörler, çalıştıkları pozisyonlar, çalıştıkları şirketlerin büyüklükleri gibi pek çok hedefleme imkanına kavuşacak.

PUBLIK LinkedIn’deki reklam modelleri ve uygulamalar ile ilgili detaylı bilgiyi, önümüzdeki günlerde paylaşacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.