Ligatus Türkiye Ülke Müdürü Emre Faks oldu

Yayıncılar ve reklamcılar için doğal reklam çözümleri sağlayan Ligatus Türkiye'de ülke müdürü Emre Faks oldu. Faks, bu görevi Ligatus Türkiye ofisinin lansmanını gerçekleştiren Murat Kalafat’tan devraldı.

Yirmi yılı aşkın süredir medya ve dijital ajanslarda CEO’luğa uzanan farklı sorumluluklar üstlenen Faks, kariyerine 1993 yılında Universal McCann'da başladı. Son olarak Hürriyet'te Dijital Deneyim ve Reklam Çözümleri Grup Koordinatörlüğü görevini yürüten Emre Faks, Ligatus'un Türkiye pazarındaki gelişimini sürdürmekten sorumlu olacak. Ayrıca, Ligatus için MENA bölgesindeki gelişim çalışmalarını da üstlenecek.

Ligatus COO'su Julien Mosse yeni gelişmeyle ilgili olarak: "Emre Faks, yayıncı ve reklamcıların ihtiyaçlarına son derece aşina olan deneyimli bir medya yöneticisi. Uzmanlığıyla, Türkiye'deki başarılı gelişimimizi devam ettirecektir. Kendisiyle çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Murat Kalafat geçtiğimiz 4,5 yılda Ligatus'u Türkiye'de lider bir Doğal Reklam Çözümleri sağlayıcısı haline getirmeyi başardı. Çalışmaları ve bağlılığı için kendisine teşekkür ediyor, gelecekte başarılar diliyoruz." dedi.

 

Ligatus Türkiye Ülke Müdürü Emre Faks da: "Lider Doğal Reklam Çözümleri sağlayıcısı Ligatus'a katıldığım için çok heyecanlıyım. Dijital pazarlama alanında markalara iletişim çözümleri sağlayarak geçirdiğim yıllar içinde doğal reklama ve reklam teknolojilerine olan inancım daha da güçlendi. Yararlı reklam teknolojilerinin desteklediği doğal reklamların etkisi markalara çok önemli katkılar sağlıyor. Bu vizyon çerçevesinde, son derece deneyimli ve başarılı bir organizasyonun parçası olmak ve Ligatus'un öne çıkan lider konumunu daha da güçlendirmeye yardımcı olmak benim için bir ayrıcalık olacaktır." açıklamasında bulundu.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.