artwork

Leo Lunatic’in “Kızgın Panda”sı 48 saatliğine Trendyol’da 

1 sene önce

0

Trendyol, The Guardian Gazetesi’nin en iyi 15 sokak sanatçısı sıralamasında yer alan Leo Lunatic’in ikonik “Kızgın Panda”sını, GLOBART iş birliğiyle sanatseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Sanatseverler, Leo Lunatic’in “Dünyanın en sessiz ve uysal hayvanının doğanın yok oluşuna kızgınlığı” olarak tanımladığı Kızgın Panda’sına Türkiye’de sanat alanında bir ilk olarak “drop” yöntemi ile 8-9 Ocak tarihleri arasında Trendyol’dan ulaşabilecek.

Trendyol, GLOBART iş birliğiyle Türkiye’de sanat alanında bir ilke imza atarak “drop” yöntemiyle 48 saat boyunca çağdaş graffiti sanatçısı Leo Lunatic’in ikonik pandasını sanatseverle buluşturuyor. Sokak sanatının ikonik figürlerinden “Kızgın Panda” Trendyol ile evlere giriyor.

Leo Lunatic, “Dünyanın en sessiz ve uysal hayvanı olan pandanın, doğanın yok oluşuna kızgınlığını resmediyorum” olarak tanımladığı kızgın pandasını sadece Trendyol’a özel olarak üretecek. Sanatseverler, Kızgın Panda’nın Leo Lunatic imzalı açık edisyonlarına sadece 8 Ocak 00.01 gece yarısından, 9 Ocak saat 23.59’a gece yarısına kadar Trendyol üzerinden ulaşabilecekler. Leo Lunatic’in “Kızgın Pandası” 50×50 boyutlarında fine art baskı ile sertifikalı olarak sanatseverlere gönderilecek.

Leo Lunatic, en iyi 15 sokak sanatçısı arasında

1984 yapımı Beat Streets filmi ile graffiti sanatıyla tanışan Leo Lunatic’in yapıtları, bugün New York, Sao Paulo, Barcelona ve Miami Wynwood Bölgesi olmak üzere dünyanın dört bir yanında farklı şehirlerde sokakları süslüyor. Leo Lunatic, The Guardian Gazetesi’nin en iyi 15 sokak sanatçısı sıralamasında yer alıyor.

Trendyol Sanat, zaman ve mekan sınırlarını kaldırıyor

Trendyol Sanat, zaman ve mekan sınırlarını kaldırarak çağdaş sanatı her an ve herkes için ‘ulaşılabilir’ hale getiriyor. Trendyol Sanat’ta yer alan yapıtlara, Trendyol mobil uygulamasından ve buradan ulaşılabiliyor.

Senin için
Tümünü göster
Espressolab “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyası başlatıyor

Nitelikli kahve deneyimini mobil uygulaması ile 1,5 yıl önce cebe...

PRİDA İletişim ve İDA Akademi Ödülleri 2023’e başvurular başladı

PRİDA İletişim Ödülleri ile İDA Akademi Ödülleri’ne başvurular 27 Şubat’a...