LEGO’nun yeni reklam filmi ebeveynlerin deneyimine dayanıyor

Ocak 2018’den bu yana Türkiye’ye ek olarak Yunanistan ve İsrail pazarlarından da sorumlu olan LEGO® Türkiye Ofisi, ebeveynlerin LEGO  parçalarıyla belki de her gün yaşadığı deneyimleri anlattığı reklam filmini hayata geçirdi. İlk olarak Yunanistan’ da yayınlanan reklam filmi, bu hafta itibariyle Türkiye’deki dijital mecralarda yayınlanmaya başladı.

Hayal gücü, yaratıcılık ve eğlence denildiğinde akla gelen marka LEGO’nun yeni reklam filmi dijital mecralarda yayına girdi. LEGO® Türkiye ofisinin hazırladığı yeni reklam filmi, birçok ebeveynin LEGO parçalarıyla yaşadığı deneyimi eğlenceli bir şekilde izleyenlere aktarıyor. Geçtiğimiz haftalarda ilk olarak Yunanistan’daki izleyicilerle buluşan reklam filminin Türkiye’de de büyük beğeni toplaması bekleniyor.

LEGO Turkiye, İsrail ve Yunanistan Pazarlama Direktörü Tuna Canatar filmin arkasındaki tüketici iç görüsünü anlattı; Günümüz ebeveynlerinin yoğun çalışma hayatı ve şehir hayatıyla olan mücadelesi epey yorucu. Fakat bu yorgunluğu eğlenceye ve birlikteliğe dönüştüren ana kırılma noktası, çocuklarının büyüdüğünü ve eğlendiklerini gördükleri, yaratıcılıklarına hayran kaldıkları anlar oluyor. İşte bu anların üzerine beraber eğlenmek ve bir şeyleri beraber başarmak eklenince “her seferinde buna değer “ deniyor.

LEGO çocukların hayatına gelişim ve eğlenceyi katarken, yaratıcılıklarıyla da ebeveynlerini şaşırtıp gurur anlarının yaşanmasına sebep oluyor. En önemlisi LEGO, ebeveynler ve çocuklar arasındaki bağları kuvvetlendiriyor.

Reklam filminde; sabah kalktığında LEGO parçasına basarak yere düşen baba, çocuğunun yaptığı yerdeki LEGO setini görünce gülümsüyor ve yaşadığı acıyı unutarak çocuğuyla birlikte LEGO parçalarıyla oynamaya başlıyor. Ekranda ise “Bazen ebeveyn olmak zor görünebilir ama her seferinde buna değer…” sözleri
beliriyor.

Künye

Reklamveren Lego Türkiye
Ajans Socialab
Yönetmen- DoP Stathis Mourdoukoutas
Art Direktör Dorothy Howls
Editing Sotiris Christou
Yapımcı Louis Patsias
Prodüksiyon Şirketi The Coffee Films

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.