Lassa V1 Challenge’ın ana sponsoru oldu

Brisa’nın lastik sektöründe 40’ıncı yılını kutlayan markası Lassa, Volkan Işık tarafından tasarlanıp üretilen ve gerçek bir yarış otomobili olarak doğan Volkicar otomobilleriyle önce Türkiye’ye daha sonra dünyaya yayılan V1 Challenge yarışlarının ana sponsoru oldu.

Şampiyona başladığı ilk günden beri  V1 Challenge’a destek veren organizasyon sponsoru markalara bu sene yeni araç sponsorları da eklendi.

Türkiye şampiyonları, ünlüler, yetenekli kadın, erkek sporcular ve VOLKICAR ile motorsporlarına başlayan yeni isimlerden oluşan 20 kişilik pilot kadrosu, Türkiye’nin yarış otomobili VOLKICAR’ın direksiyonunda olacak. En yüksek katılımlı seri olma özelliğini taşıyan ve 6 yarış üzerinden koşulacak şampiyona İzmir, Aydın, Kocaeli, İstanbul ve Tarsus şehirlerinde düzenlenecek.

Para ödüllü şampiyona Lassa V1 Challenge, bu sene de başarılı sporculara toplamda 100.000 TL dağıtacak. Volkan Işık dördüncü sezon öncesi;  “Her geçen gün Türkiye ve dünyada bilinen ve sevilen VOLKICAR’ın yarattığı heyecanı canlı yayınlar ile evlere taşıyacağız. Motorsporlarında yeni bir konsept ve farklı heyecanlar yaratan Lassa V1 Challenge’ın kitlesini televizyon aracılığı ile arttırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.