Lassa Kadınlar Günü reklamı ile çalışan kadınlara teşekkür ediyor

Lastik markası Lassa Kadınlar Günü reklamı ile markanın başarısında rol alan kadınlara yer verdiği özel bir reklam filmi hazırladı. Erkek egemen gözüken lastik sektöründe kadınların güçlü varlığını gözler önüne seren çalışmada Brisalı kadın çalışanlar ve Brisa’nın kadın iş ortakları yer alıyor.

Lassa’nın Türkiye’de ve yurt dışında kazandığı başarılarda rol alan kadınlar, lastik sektöründe sıra dışı çalışmalara imza atıyor. Lassa, fabrikada üretime can veren, Ar-Ge biriminde her gün yenilikler geliştiren, sahada müşterilerine en iyiyi sunmak için emek veren Brisalı çalışanları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü filmi ile görünür kılmayı amaçlıyor. Bu kapsamda; “Sağlamsa Lassa” sloganıyla tanınan marka, “Sağlamsa, Kadınlarıyla Sağlam Lassa” dediği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü filminde kadın çalışanlarını gösteren, onların gücünü hissettiren bir çalışma yayınladı.

Bu filmi çalışan tüm kadınlara ithafen hazırladıklarını dile getiren Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel; “ Erkek egemen olarak nitelendirilen lastik sektöründe, kadınların hem sektörümüz, hem de ülkemiz için başarılarını görünür kılmayı bir sorumluluk olarak ele alıyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü filmimiz ile kadın çalışanlarımızın markamızın başarısındaki rollerini gözler önüne sermeyi amaçladık. Ülkemizdeki pek çok kadına ve genç nesillere ilham veren kadın çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Bu filmimizi onlara ve çalışan tüm kadınlara bir teşekkür olarak sunuyoruz” dedi.

Lassa’nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel hazırladığı reklam filminin yönetmenliğini de başarılı kadın yönetmenlerden Senem Bay yaptı.

Künye

Reklamveren: Brisa
Lassa Marka Yöneticisi: Ela Uçar Okançay
Reklam Ajansı: Alametifarika
Yaratıcı Yönetmen: Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme
Yaratıcı Ekip: Çağlar Kurtaran, Ali Can Savaş, Tuna Öngü, Burçin Perçin
Stratejik Planlama: Seren Pala, Berra Katlav, Alara Akkamış
Prodüksiyon: Övgü Akgürgen, Teğin Polat, Merve Haklı
Yönetmen: Senem Bay
Yapımcı Şirket: 25 film
Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz, Müge Bürge
Medya Satın Alma Ajansı: Mediacom

Bu sene, 8 Mart Kadınlar Günü için birçok markanın reklamı filminde kadın erkek eşitsizliğine ve kadın haklarına değinen çalışmalar yaptı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.