Lady Gaga’nın sesi Valentino’nun yeni parfümüyle birleşiyor

1960 yılında Valentino Garavani tarafından kurulan ve 2012 yılından bu yana Katar merkezli Mayhoola for Investments’ın bir parçası olan İtalya merkezli moda markası Valentino, BETC Etoile Rouge Ajans ile, parfümü “Voce Viva’yı” tanıttığı yeni bir reklam filmi yayınladı.

Lady Gaga’nın marka yüzü olduğu dünyaca ünlü moda markası, reklam filminde ses ile kokunun arasında bir paralellik kuruyor. Bir ses gibi, koku da kişiseldir, samimidir ve iz bırakır mesajını içeren filmin devamında, bir çiçek buketinin uyumu, kokuyla birlikte, Lady Gaga’nın etkileyici sesiyle birleşiyor.

Bu yıl gerçekleşen CFDA Moda Ödülleri töreninde “Yılın Global Kadın Giyim Tasarımcısı” ödülünü alan Pierpaolo Piccioli, Valentino Beauty’nin yeni göz bebeği Voce Viva için oldukça heyecanlı. Voce Viva’nın onda, bir senfoni etkisi yarattığını söyleyen artistik direktör bu duygusal ama şehvetli kokunun Lady Gaga ile oldukça benzer olduğunu söylüyor. Dünyanın En Güçlü Kadınları listesinde yer alan Gaga, onu tanıdığımız ilk günden beri gücünü sanatından ve sesinden alıyor. Bu kampanyada ise “Benim sesim, benim gücüm” diyerek kadın gücünü ortaya koyuyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.