Kylie Minogue Tourism Australia için kamera karşısına geçti

Tourism Australia, Kylie Minogue’un yer aldığı müzikal temalı reklam filmi ile başlatılan kampanyada Birleşik Krallık’ı Avustralya’ya davet ediyor.

M&C Saatchi tarafından yaratılan üç dakikalık müzikal film “Matesong”, Noel Günü’nde ITV’de Kraliçe’nin Konuşmasından hemen önce yayınlanacak.

Minogue ile birlikte Aussie komedyen Adam Hills ve kriket efsanesi Shane Warne gibi ünlüler de kampanyanın reklam filminde yer alıyor.

Kampanya ile ilgili konuşan Tourism Australia Genel Müdürü Phillipa Harrison, “Kuzey yarımkürede kış mevsiminin yaşandığı ocak aylarında birçok Britanyalı denizaşırı tatil yapmayı düşünüyor ve bu da bize kitleye ulaşmak ve bir sonraki tatillerini Avustralya’da yapabileceklerini hatırlatmak için harika bir şans sunuyor” dedi.

M&C Saatchi Sydney’in Kreatif Direktörü Cam Blackley de kampanya ile ilgili olarak, “Dünya şu anda zor bir yerde. Bu nedenle, tüm Avustralyalılar adına dostluk eli uzatan neşeli ve canlı bir içerik sunmak bizim için büyük bir zevk. Bu gerçekten özel bir kampanya oldu, çünkü bir ülke ilk kez kişisel bir seviyede başka bir ülke insanıyla diyalog geliştirebilmek için bu tarz bir kampanya başlattı.” dedi.

Kampanya, M&C Saatchi Sydney’de çalışan Rubini Gun, Matt Corcoran ikilisi ve M&C Saatchi London’da çalışan Matt Collier ve Wayne Robinson ikilisi tarafından ortak bir çalışmayla oluşturuldu. Kampanyanın reklam filmi Kim Gehrig tarafından yönetilirken reklam filminde söylenen şarkı Eddie Perfect tarafından bestelendi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.