Kurumsal İletişim Sertifika Programı başladı

Kurumsal İletişimciler Derneği’nin Campaign Academy işbirliğiyle iletişim fakültesi öğrencilerini, yeni mezunları ve genç iletişim profesyonellerini sektörün önde gelen isimleriyle buluşturmayı hedeflediği sertifika programı, Campaign Türkiye’nin ev sahipliğinde 3 Şubat Salı akşamı başladı.

Üçüncüsü düzenlenen Kurumsal İletişim Sertifika Programı’nın ilk dersi, TAV Havalimanları Holding Kurumsal İletişim Direktörü ve KİD Yönetim Kurulu Başkanı Bengi Vargül tarafından verildi.

Sunumuna geçmeden önce katılımcıları, Kurumsal İletişimciler Derneği ve Campaign Academy ile işbirliği konusunda bilgilendiren Vargül, kurumsal iletişimin ana ve alt başlıklarını anlatırken profesyonel yaşamı boyunca edindiği deneyimi örneklerle katılımcılara aktardı.

Genç iletişim profesyonelleri, yeni mezun ve iletişim fakültesi öğrencilerinin bir araya geldiği programda 35 kişi yer alıyor.

17 Mart’a kadar sürecek programda Kurumsal İletişime Giriş, Araştırma/Ölçümleme, Etkinlik Yönetimi, Finansal İletişim, İç İletişim, Konu Yönetimi, Kriz İletişimi, Kültür&Sanat İletişimi, Lider İletişimi, Medya İletişimi, Sosyal Medya İletişimi, Sosyal Sorumluluk & Sürdürebilirlik İletişimi ve Spor İletişimi başlıklı dersler işlenecek.

Bengi Vargül ve Ömer Erdem

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.