Küçük fanatik Charlotte BT Sport ile yenilmez oluyor

BT Group’un sahibi olduğu, 2013 yılından beri Birleşik Krallık ile İrlanda’da yayın yapan spor kanalı BT Sport, yeni sezon için bir reklam filmi yayınladı. Bir çeşit yıldızlar geçidine dönüşen reklamda küçük fanatik Charlotte BT Sport ile yenilmez oluyor.

Çocukların mahallede yaptığı futbol maçlarını andıran reklam filminde Charlotte isimli sevimli bir fanatiğin bir okul gününü izliyoruz. Ağzı açık bir şekilde maç izlerken okula yetişmesi gerektiği hatırlatılan Charlotte, gün boyunca farklı spor müsabakalarının yıldızı oluyor. Hem de kendi spikerliğini yaparak ve ünlü sporcuları (daha doğrusu hayal dünyasında ünlü sporculara dönüşen çocukları) alt ederek.

Abbott Mead Vickers BBDO tarafından hayata geçirilen “Heroes” serisinin bir parçası olan reklam filmi, bir çeşit yıldızlar geçidi gibi. Charlotte’un yendiği yıldızlar arasında Dele Alli, Gareth Bale, Jesse Lingard, Johanna Konta ve Sam Warburton yer alıyor.

Yarın yayına alınacak reklam filmi online, açıkhava, print, sinema ve sosyal medyayla desteklenecek. Sporu günlük hayatın bir parçası haline getirmeye çalışan kampanya, aynı zamanda “maç izleyen erkekler” algısını da yenilmez Charlotte ile değiştirmeye çalışıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.