artwork

Kristal Elma Nostalji: Bülent Hiçsönmez

5 sene önce

0

Google Türkiye Ülke Direktörü Bülent Hiçsönmez, Kristal Elma Festivali’nin yıllar içerisindeki dönüşüm sürecini anlattı.

“Zengin içerik, festivalin öncelikleri arasında yer aldı”

Yaratıcı projelerin paylaşıldığı, hatırlandığı ve ödüllendirildiği Kristal Elma, kreatif dünya ve markaların değişen dinamikleri değerlendirmelerine imkan tanıması açısından pazarlama / reklam dünyasının buluştuğu önemli etkinliklerden biri.

.

“Değişimin ve farklılaşmanın” konuşulduğu bu dönemde Kristal Elma da sektörün beklentisini doğru analiz ederek, son 5 yıldır kurgulanan festival formatı ile çıtayı bir üste taşıdı. Pazarlama ve kreatifin dijital ile dönüştüğü bu süreçte, sektörün oyuncularının yol haritasını belirlemelerine yardımcı olacak zengin içerik festivalin öncelikleri arasında yer aldı. Biz de yenilikçi ve fayda sağlamaya yönelik yaklaşımımızla örtüşen bu organizasyonun parçası olmak ve ekosistemin önemli oyuncuları ile buluşmaktan heyecan duyduk.

Otuz yıldır yaratıcılığa hak ettiği ödülü verme geleneğini son beş yıldır festival ortamına taşıyan Kristal Elma’nın bu yaklaşımı ile sektöre sunduğu artı değeri büyük bir heyecanla takip ediyor ve bu çabalarının bir parçası olmaya çalışıyoruz.

Google Türkiye olarak, Kristal Elma Festivali’ne emeği ve çalışmalarıyla katkı sağlayan herkesi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Bu içerik ilk olarak Campaign Türkiye’nin 82. sayısında yer aldı.

Senin için
Tümünü göster
MARKA Konferansı, Cumhuriyet’in 100. yılında en kapsamlı etkinliğe imza atacak

Türkiye’nin gelecek yüzyılına MARKA 2023 Konferansı’ndan başlama vuruşu...