Kristal Elma konuşmacıları Park Bosphorus’ta

2013 yılı sonunda, tarihi Park Otel’in mirası üzerinde hizmete açılan Park Bosphorus Hotel, 17-19 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’ne konaklama sponsoru olarak katkı sağlayacak. Dünyanın dört bir yanından gelecek festival konuşmacılarının ağırlanacağı otel, aynı zamanda Kristal Elma ödüllerinin jüri toplantılarına da ev sahipliği yaptı. 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali‘nin 18 Eylül akşamı düzenlenecek olan galası da Park Bosphorus Hotel’de düzenlenecek.

Kristal Elma konuşmacılarının Park Bosphorus’ta yaşayabilecekleri 9 deneyim

Reklam, pazarlama ve medya dünyasının önde gelen isimleri, İstanbul’da kaldıkları süre boyunca, Park Bosphorus’ta bu deneyimleri yaşama fırsatı da bulacak.

İstanbul’un kalbi Taksim’de ‘deluxe hotel’ huzuru

378 oda ve 65 süit daireyle, otelcilik hizmet kalitesinin en üst seviyesi sayılan ‘deluxe hotel’ klasmanında hizmet veren Park Bosphorus, konumuyla da İstanbul’un ritmini yaşama imkanı sunuyor. Otel; Dolmabahçe, İstiklal Caddesi, Galata, Pera, Karaköy gibi şehre ruhunu veren merkezlere yürüme mesafesinde. Misafirler, tarihi ve turistik merkezlere ise “yolda minimum zaman harcayarak” ulaşabilme şansına sahip.

Eşsiz Boğaz ve İstanbul manzarası

Dünyanın dört bir yanından gelecek konuşmacıları, yolun ve yoğun festival programının yorgunluğunu unutacakları odalarında eşsiz Boğaz ve şehir manzarası karşılayacak.

Spa, masaj ve hamam keyfi

Yorgunluk demişken…

Otel içinde 8500 metrekare alana yayılan CVK Safira Spa; özel dinlenme bölümleri, içerisinde jakuzinin de yer aldığı masaj odaları, fitness stüdyoları, sauna, buhar odası ve hamamlarla hizmet veriyor. Ondan fazla masaj türü, kese-köpük, sultan hamamı gibi seçenekler, festival konuşmacılarına günün yorgunluğunu unutturacak.

 

Yüzme havuzu

Üzeri açılıp kapanabilen yarı olimpik yüzme havuzu da misafirlerin hizmetinde olacak.

Kristal Elma VIP Galası

18 Eylül akşamı, Park Bosphorus Teras’ta konuşmacıların ve Black kategori bileti sahiplerinin katılacağı bir gala düzenlenecek. Gala davetlilerinin, dünyanın en güzel manzaralarından birinin keyfine varacaklarından emin olabilirsiniz. Zira 4500 metrekarelik teras, Boğaziçi Köprüsü’nden tarihi yarımadaya kadar geniş bir manzara sunma cömertliğini gösteriyor.

Gümüşsuyu Restaurant’ın seçkin lezzetleri

Otelin asma katında yer alan Gümüşsuyu Restaurant, Anadolu yemeklerinden batı mutfağına kadar 3 kıtadan seçkin lezzetler sunuyor. Restaurant, özel menüler ve geniş şarap kavıyla da konuşmacıların hizmetinde olacak.

Canlı müzik eşliğinde çay saati

Ünüyle hafızalarda yer edinen tarihi Park Pastanesi’nin unutulmaz lezzetleri ve çay saati, Park Patisserie’nin yorumuyla yeniden bir araya geliyor. Ödüllü şefler tarafından günlük olarak hazırlanan kek, pasta ve kurabiye çeşitleri, dondurmalar ve daha birçok lezzet, konuşmacıları bekliyor olacak.

Hezarfen Teras’ta bir akşamüstü

Otelin lobi katındaki Hezarfen Teras için fazla söze gerek yok. Fotoğraf birçok şeyi anlatıyordur. “İstanbul denilince akla gelen 3 şey” sorusunun cevaplarından biri olacağından eminiz.

 

Executive Lounge

İstanbul üzerine yazılmış 600’den fazla kitabın yer aldığı Yahya Kemal Beyatlı Kütüphanesi’ne de ev sahipliği yapan Executive Lounge, ‘iş hayatından kopmak istemeyen’ misafirler için her türlü imkanı sağlıyor. Toplantı salonları, açık büfe kahvaltı servisi, içecek servisleriyle iş ve lüks bir araya geliyor.

(Bu bir ilandır)

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.