Kristal Elma Festivali’nin biletleri satışta

Son iki yılda büyük bir atılım yaparak sadece Türkiye’nin değil bölgenin de öne çıkan yaratıcılık odaklı etkinliklerinden biri haline gelen Kristal Elma Festivali bu yıl 14-16 Ekim’de Uniq İstanbul’da gerçekleştirilecek. Türkiye’den ve dünyadan 120’yi aşkın fikir önderi ve profesyonelin konuşmacı olarak katılacağı Kristal Elma Festivali’nin bu yılki teması ise “Şöhret”. Yeni yarışma kategorilerinin oluşturulduğu etkinliğin biletleri de satışa çıktı. Etkinliğe katılmak ve Türkiye ve dünyadan alanlarında uzman isimlerin oturumlarını dinlemek ve festival ortamını yaşamak için erken davranarak avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Kristal Elma Festivali’nin biletleri de satışa çıktı. 3 günlük etkinlikten faydalanmak isteyenlere farklı seçenekler sunuluyor. Future, Awards, Silver, Platinum ve Black kategorilerinde biletlerin satışa çıktığı etkinlikte kategoriler ve paket içerikleri şu şekilde:

Future

3 günlük paket içerisinde sadece festival katılımı bulunuyor. Ödül törenleri, ödül partileri, VIP alan erişimi ve Speakers Lounge Access’e erişimi bulunmayan kategori sadece 26 yaş ve altı katılımcılar için geçerlidir ve yaka kartı alımı esnasında kimlik kontrolü yapılarak teslim edilecek. Reklamcılar Derneği üyesi Early Bird avantajından faydalanacak katılımcıların 158 TL+KDV ödeyeceği biletin fiyatı sonraki dönemlerde 250 TL+KDV olacak.

Awards

Ödül törenleri ve ödül partilerine girişi  kapsayan bilet 450 TL+KDV.

Silver

Bir günlük festival katılımı, ödül töreni ve ödül partisini kapsayan paketi erken satın almak isteyen RD üyeleri 504 TL+KDV ödeyebilir, bu avantajı değerlendirmek istemeyen katılımcılar sonraki dönemlerde 800 TL+KDV ödeyecek.

Platinum

Silver paketi 3 günle çarparsanız bu kategoriye erişirsiniz. Erken davranan RD üyeleri 1008 TL+KDV ödeyerek 3 günlük bilete sahip olabilirken, RD üyesi olmayan ama erken davranan katılımcılar 1120 TL+KDV ödeyerek bileti satın alabilir. Sonraki dönemlerde bilet fiyatı 1600 TL+KDV olacak.

Black

Festivalin bütün bölümlerine ve Speakers’ Lounge’a giriş sağlayan ve özel avantajlara sahip bu bileti erken almak isteyen RD üyeleri 1575 TL+KDV ödeyecek. Eğer RD üyesi değilseniz erken dönemde 1750 TL+KDV’ye bu bileti satın alabilirsiniz. Öte yandan sonraki dönemlerde bu kategorinin fiyatı 2500 TL+KDV olacak.

Festival hakkında detaylı bilgiyi www.kristalelmafestivali.com, kayıt için detaylı bilgiyi kayit.kristalelmafestivali.com adresinden alabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.