Kristal Elma Festivali’nde öne çıkanlar [Video]

Kristal Elma‘da üç gün boyunca neler olduğunu buradan – ve pek yakında dergimiz aracılığıyla da – görseller, notlar ve röportajlarla paylaştık, paylaşıyoruz. Şimdi festivalin nasıl bir ortam olduğunu yansıtan “özet video” da elimize ulaşmış bulunuyor. Bu kez festival Mindshare gözünden yansıtılıyor.

Videoda genel festival atmosferinin yanı sıra, oturumlardan kareler, Mindshare Türkiye’nin Loop lansmanı ve GroupM Academy alanı dikkat çekiyor. Daha adaptif, daha akıllı ve gerçek zamanlı yeni bir çalışma biçimi tasarlayan Mindshare, The Loop’u  bu yaklaşımın vücut bulduğu teknoloji olarak tanımlıyor. Bu teknolojiyle Mindshare, Kristal Elma’nın nabzını gerçek zamanlı olarak izledi, toplanılan datayı etkileşimi yüksek kişilere ya da festival izleyicisinin sorularına anlık yanıt vermek ve festivalin önemli anlarını yaratıcı şekilde öne çıkarmak için değerlendirdi.

Bu bilgilere göre örneğin Kristal Elma’da en çok David Shing, Cem Yılmaz ve Charles Day konuşuldu; 12.689 fotoğraf paylaşıldı ve 9.112 check-in yapıldı.

Özellikle orada olamayan iletişimciler için Mindshare Türkiye’den geliyor: Kristal Elma Festivali’nde Öne Çıkanlar.

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.