artwork

Koton’un Fahriye Evcen’li ikinci reklam filmi yayında

7 sene önce

0

Marka yüzü Fahriye Evcen ile çektiği Koton Jeans reklamı ile yeni sezona güçlü bir giriş yapan Koton, yeni sezonun trendi trikoya çektiği ikinci reklam filmiyle de bu iddiasını koruyor. “Şimdi 7/24 Triko Moda, Moda Koton’da” sloganlı reklam kampanyası, 13 Ekim’den itibaren TV kanallarının yanı sıra açık hava, yazılı basın ve dijital mecralarda yer alıyor.

Günün her anında her stile uygun, yaklaşık 800 farklı triko modeli sunan Koton, yönetmen koltuğuna Uygar Kutlu’nun oturduğu, prodüksiyonunda da Autonomy imzası bulunan yeni reklam filminde günlük stilden geceye 7/24 triko şıklığı yaratılabileceğini vurguluyor.

Reklam filminde Fahriye Evcen, günün farklı saatlerinde farklı triko kombinleri ile görülüyor. 7/24 Triko Moda temasını vurgulayan reklamda, kullanılan saat detayları da dikkat çekiyor. Fahriye Evcen, reklam filminde çay ile güne başlayan, yoğun iş temposunu yansıtan, köpeği ile sokaklarda boy gösteren ve renkli geceye hazırlık yapan farklı sahnelerde kamera karşısına geçti. Fahriye Evcen’nin yer aldığı eğlenceli sahneler, gün içinde her ortama uygun farklı bir triko giyilebileceğini de kanıtlıyor.

Reklam filmi için özel olarak farklı bir versiyonu hazırlanan Kenan Doğulu’nun Sımsıkı şarkısı da, her an ve her yerde yumuşacık dokusu ile saran trikolara gönderme yapıyor.

Künye
Reklam veren: Koton
Reklam veren Marka Ekibi: Esra Süzme, Abide Turan, Gizem Yılancıoğlu, Büşra Miray Müftüoğlu
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
CCO: İlkay Gürpınar
ECD: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Orkun Önal, Mehmet Güney, Serdar Güngör, Özge Güven, Buğra Koçyiğit
Marka Ekibi: Ayşe Erdoğan, Oya Berk, Begüm Demirkol
CSO: Toygun Yılmazer
Genel Müdür Yardımcısı, Stratejik Planlama: Tuğyan Çelik
Stratejik Planlama Ekibi: Ceren Şehitoğlu, Can Değerli
Prodüksiyon Ekibi: Ceyda Kayaçetin, Evrim Saraçoğlu, Baran Saraç
Prodüksiyon Şirketi: Autonomy
Yönetmen: Uygar Kutlu
Müzik: Jingle House
Medya Ajansı: Cereyan
Kullanılan Mecralar: TV, Basın, Outdoor, Radyo, İnternet