Korkmaz’dan Anneler Günü’ne özel reklam filmi

Korkmaz‘ın Anneler Günü’ne özel hazırladığı reklam filmi yayına girdi. “Hayatın Lezzeti” sloganıyla bir önceki kampanyanın devamı olan duygusal film, bu kez kadının masasına anneleri heyecanlandıracak sürprizleri ve içten gülümsemeleri getiriyor. İçleri ısıtan ve samimi bir tonla hazırlanan kampanya, ZON tarafından hazırlandı.

Kullanışlı ve zevkli mutfak eşyalarıyla yıllardır kadınların hayatına damga vuran Korkmaz kalplere dokunan sıcak ve samimi bir reklam kampanyasını daha hayata geçirdi. “Hayatın Lezzeti” sloganını benimseyen marka, anneler gününe özel “annelerin masasındaki içten gülümseme” temalı reklam kampanyasını düzenledi. Aynı sloganla yayınlanan ilk kampanyanın devamı niteliğinde olan reklam filmi birçok köklü markanın iletişim çalışmalarına imza atan ZON tarafından hazırlandı.

Korkmaz markasının önceki reklam filminde olduğu gibi yine kadınların ruhuna dokunacak bir çalışma ile tüketicilerin karşısına çıktığını belirten ZON İletişim Ajans Başkanı Kerim Sükan; “Reklam filmimizle her annenin izlerken mutlaka tebessüm edeceği, içten ve sıcak bir çalışma hedefledik. 3 jenerasyonun bir araya gelmesini duygusal bir dille anlattık. Markanın sıcak ve tüketiciye yakın algısını daha da güçlendirmeyi hedefledik” dedi.

Künye

Reklam Veren: KORKMAZ
Reklam Ajansı: ZON
Yaratıcı Direktör: Kerim Sükan
Yaratıcı Ekip: Ersin Soyal, Mert Suvaydaş, Berk Demirkurt
Müşteri İlişkileri: Selin Paltun
Yapım Şirketi: Staff
Yönetmen: Serdar Işık

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.