artwork

Kordsa Global’in “The Reinforcer”ına tasarım ödülü

8 sene önce

0

Kordsa Global resmi yayını olan The Reinforcer’ın ilk sayısı, grafik tasarımcıları tarafından ödüle layık görüldü.

Kordsa Global’in tüm paydaşlarıyla şeffaf ve eş zamanlı iletişim kurabilmesi hedefiyle yayın hayatına başlayan The Reinforcer, Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu’nun 33. Grafik Ürünler Sergisi Ödül Töreni’nde Süreli Yayınlar Kategorisinde Birincilik Ödülüne layık görüldü. Ödüllü tasarımlar 3 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Cumhuriyet Müzesi ve Sanat Galerisi’nde sergileniyor.

İlk sayısı Haziran 2014’te yayınlanan The Reinforcer, Kordsa Global’in lastik sektörü yanında yan sektörlerde de büyüme vizyonunu duyurma ve yerleştirme amacına hizmet ederek, marka kimliğini güçlendirmeye de katkıda bulunuyor. Beş kıtaya yayılmış Kordsa Global tesislerinde firma kurumsallığının kavranmasına ve yeni markaların tanıtımına yardımcı olan The Reinforcer, müşterilerinin Kordsa Global dünyasındaki gelişmeleri güncel olarak takip etmelerini sağlıyor.

İngilizce yayınlanan ve 1000 adet basılarak tüm tedarikçi ve iş ortaklarıyla paylaşılan Reinforcer’ın editoryal çalısma, tasarım ve grafik hazırlığı DGT ajans tarafından gerçekleştiriliyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
İz İletişim’in yeni küresel markası bp Türkiye

Sektörünün güçlü markası bp Türkiye, yeni dönem iletişim çalışmalarını İz...

Espressolab “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyası başlatıyor

Nitelikli kahve deneyimini mobil uygulaması ile 1,5 yıl önce cebe...