Konu aile bütçesiyse Migros size iyi gelecek

Ekonomik durgunlukla birlikte değişen marka stratejilerinin bir örneği de Migros’tan geliyor. Yeni reklam kampanyası, “Konu aile bütçesiyse Migros size iyi gelecek” mesajını veriyor.

Bu yıl 64. yaşını kutlayan Migros, yeni kampanyasıyla tüketicileri aile bütçesini düşünmeye devam ediyor. Bakliyattan ete, çocuk bezinden evcil hayvan mamasına kadar pek çok ürün grubunda özel indirimler sunan Migros, bu haberi yeni bir reklam kampanyasıyla veriyor.

Y&R İstanbul tarafından hayata geçirilen ve on filmden oluşan kampanyanın bakliyat indirimini öne çıkaran ilk reklam filmi yayınlandı. Kampanyanın yönetmenliğini Walky-Talky yaparken prodüksiyonunu ise Octopus üstleniyor.

Serinin ikinci reklam filmi, sevgilisi tarafından terk edildiği için yemeden içmeden kesilen bir köpeği konu alıyor. Sahibi “Çok da fifi! Sana kız mı yok?” derken içinin nasıl yandığını haykıran köpek, en sevdiği mamaya bile yüz vermiyor. Migros, böyle bir köpeği olmayan herkesi, 27 Eylül –  4 Ekim tarihleri arasında evcil hayvan mamaları ve aksesuarlarında yapılan indirimden yararlanmaya davet ediyor.

Künye

Reklamveren: Migros

Reklamveren Temsilcisi: Kenan Or, Ebru Aykut, Burak Çelik

Reklam Ajansı: Y&R İstanbul

Yaratıcı Yönetici Yönetmen: Ayşe Aydın

Yaratıcı Yönetmen: Mehmet Güney

Yaratıcı Grup Başkanı: Ozan Aslan

Yaratıcı Ekip: Can Yıldız, Uğur Sönmez, Burcu Üngör, Orkun Süslü, Tankut Ağdemir, Özgür Kahraman, Nuray Güney, Ece Gönenç

Grafiker: Burak Abbas

Müşteri İlişkileri: Özlem Delikanlı, Pınar Özçakır

Stratejik Planlama: Serra Akyel, Dilek Terliksiz, Nilgün Sezgin, Burcu Yurtseven

Ajans Prodüktörü: Alihan Dobada

Yönetmen: Walky-Talky

Yapım Şirketi: Octopus

Yapımcı: Erinç Koyun

Müzik: Jingle House

Post Prodüksiyon: Sinefekt

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.