Koçtaş Türkiye’yi yeni bir harekete davet ediyor

Koçtaş Türkiye’yi yeni bir harekete davet ediyor. Evini güzelleştirmek isteyenlerin ilham kaynağı Koçtaş’ın yeni reklam filmi, ‘Güzel Fikir’ sloganıyla izleyicilerle buluştu. 

Koçtaş Türkiye'yi yeni bir harekete davet ediyor

‘Yaşadığınız ev, sizin eseriniz olsun’ anlayışından yola çıkan marka, yeni imaj reklamında evlerde yapılacak en ufak bir değişikliğin bile büyük fark yaratabileceğini anlatıyor. Üstelik bunun için illa yüksek bütçeler harcamaya gerek olmadığını ve evde kullanılmayan ürünlerden yepyeni çözümler üretilebileceğini gösteriyor. Fikirler, Koçtaş’ın ilham veren fikirleri ile birleşiyor ve Koçtaş’la güzel ev hareketi başlıyor.

Reklam filminde, yeni eve taşınan bir genç kız, Koçtaş’ın Yaşayan Evler Dekorasyon Dergisi’nden aldığı ilhamla evindeki merdiveni kitaplığa dönüştürüyor. Genç kızın kitaplığını gören ailesi ve komşuları birbirlerinden ilham alarak evlerini hayranlık uyandırıcı yeniliklerle buluşturmaya başlıyor. Koçtaş’ın ilham veren fikirleri ve ürünleriyle birlikte bir perdeyle odaların havası değişiyor, balkonlar iç açıcı bir bahçeye dönüşüyor.

19 ana cast ve 210 yardımcı oyuncunun yer aldığı ve 4 gün süren reklam filminin yönetmenlik koltuğunda Can Pehlivan oturdu.

Koçtaş sadece mutfak ve banyolara özel bir reklam serisi de yayınlamıştı.

Künye:

Reklamveren Koçtaş
Marka Ekibi Ebru Darip, Mehmet Emre, Simin Cemiloğlu
Reklam Ajansı Rafineri
Yapım Şirketi Norr
Post Prodüksiyon ABT
ECD Emre Kaplan, Ayşe Bali
Kreatif Direktör Kerim Gürsel
Kreatif Ekip Uğur Matban, Gözde Dilek, Sezer Üstüngel, Emin Yükünç
Müşteri İlişkileri Gözde Aldinç Atamer, Gökçe Er
Stratejik Planlama Kayansel Kaya, Zühre Erdoğan
Prodüksiyon Şafak Serter, Cansu Arcan
Medya Planlama Mindshare
Medya Satınalma Zer A.Ş.
Mecra TV, OOH, Dergi-Gazete, Dijital, Radyo

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.