Kırmızı Ödülleri’nin katılım tarihi uzatıldı

Bu yıl 10.’su düzenlenen Kırmızı Ödülleri için katılımcılardan gelen istek üzerine, 4 Ocak olan son başvuru tarihi 11 Ocak Cuma gününe kadar uzatıldı.

Gürül Öğüt

Kırmızı Koordinatörü Gürül Öğüt, yıl sonu telaşı ve yeni yıl projeleriyle pek çok ajans için sıkışık bir döneme denk gelen başvuru süresini, son birkaç gündür gelen “Uzatmayacak mısınız?” telefonları ve e-postaları nedeniyle 11 Ocak Cuma gününe uzatmaya karar verdiklerini belirtti. Bu yeni son katılım tarihinin oluşturduğu ilave günlerin işleri sıkışanları rahatlatacağını ve “Yetişemeyeceğiz, bu yıl katılmayalım” diyenlerin fikrini değiştireceğini ifade eden Gürül Öğüt; uzatılan başvuru tarihinin bir daha uzatılmasının mümkün olmadığını ekledi.

Basın reklamlarında yaratıcılığın artırılmasını özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının ve reklam verenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacıyla tasarlanan yarışmanın jürisi, yarışmaya katılan işleri önce internet üzerinden ön elemeye tabi tutacak, ardından 11 Şubat 2013 tarihinde düzenlenecek jüri toplantısı ile kategori bazında birincileri seçecek.

Kırmızı Ödülleri‘ne katılan tüm işler 21 Ocak 2013 tarihinden itibaren online olarak sergilenmeye başlanacak. Ödül töreni ise 28 Şubat‘ta düzenlenecek.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.