Kırmızı Ödülleri değişim temasını yeni bir kampanyayla destekledi

2003 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl 15. yılını kutlayan Kırmızı Ödülleri değişim temasını, Kramp iş birliğiyle hazırlanan yeni bir kampanyayla destekledi.

Dijitalleşen ve hızla büyük bir evrilme geçiren dünyanın tüm dinamiklerinin bir yansıması olarak reklam sektöründe yaşanan değişime de dikkati çekmek isteyen Kırmızı’nın bu yılki teması ‘değişim’. 15 yıl boyunca değişen sektör koşullarıyla birlikte değişen ve büyüyen Kırmızı Ödülleri sektörel etkileşimi de vurgulayan bu temaya özel bir çekim gerçekleştirdi. İletişimcinin bu değişime adapte olurken kendini yeniden şekillendirmesi, kendinden yeni parçalar keşfetmesi noktasından yola çıkılarak hazırlanan reklam kampanyasında Hepsiburada CMO’su Yüce Zerey, Wanda Digital Kurucu Ortağı Burçak Günsev, 4129Grey Chief Happiness Officer ve CEO’su Alemşah Öztürk, Rafineri VP Creative’i Ayşe Bali, Mindshare Türkiye CEO’su Bülent Yar ve Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı Arda Erdik yer aldı.

Künye

Hürriyet Ekibi:
Zeynep Balcıoğlu
İrem Okyaylı
Damla Kiremitçi
Neslihan Yavuzalp
Burcu İyihuylu

Kramp Ekibi:
Duygu Burunsuz, Can Yalçın, Yeliz Civelek, Süleyman Utku Bozkurt, Selin Eror, Canberk Arslanoğlu, Berna Bolat, Burcu Yılmaz, Maria Demir, Merve Karaçelik,  Öykü Erdoğan.

Prodüksiyon:
Fotoğrafçı: Deniz Özgün
Prodüksiyon Şirketi: : Asitane Yapım

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.