Kinetix ve Gazapizm “Adımın ses getirsin” diyor

Kinetix ve Gazapizm, gençlere her koşulda cesur adımlar atmalarını söyleyen bir iş birliğine imza attı. “Adımın ses getirsin” kampanyası, reklam filmi ve klip sponsorluğunun yanı sıra bir kapsül koleksiyon da içeriyor.

Kinetix, sokağın sesini yeni koleksiyonuna ve reklam kampanyasına taşıyor. Türkiye’de rap müziğin önde gelen isimlerinden Gazapizm ile iş birliği gerçekleştiren marka, “Adımın ses getirsin” parçasının klibine sponsor oldu. Kinetix ve Gazapizm, gençlere seslendikleri kampanyada, rap müziğin de temelleri arasında yer alan cesaret ve kararlılık kavramlarını öne çıkarıyor. Reklam filminin müziği de Gazapizm’e ait.


Kampanya kapsamında Gazapizm adıyla, gençliğin tercih ettiği tasarım detayları ve renk alternatifleriyle 3 farklı tasarımda spor ayakkabının yanı sıra şapka, tshirt ve sweatshirt gibi ürünlerden oluşan kapsül koleksiyon hazırlandı. Koleksiyonda yer alan tasarımlar, siyah ve dore renk uyumuyla karşımıza çıkıyor. Ayakkabı, tshirt, sweatshirt ve şapkada, siyah fon üzerinde dore renkte gül motifli logo bulunuyor. Logonun temelini oluşturan gülün yanı sıra Gazapizm’i temsil eden “G” harfi de tasarımda yerini alıyor.

Kinetix X Gazapizm kapsül koleksiyonundan elde edilecek gelirin bir kısmı Umut Çocukları Derneği’ne bağışlanacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.