Kia Niro tanıtımındaki ünlü isim kim olabilir?

Otomobil markası Kia yeni Kia Niro ailesini tanıtmak için Hollywood efsanesi Robert De Niro‘nun rol aldığı bir kampanya yayınladı.

Tüm yeni Kia e-Niro’ların yer aldığı kampanya, çevresindeki dünyaya merak duyan, satın alma aşamasında karar vermelerini kolaylaştıracak sayısız kaynağı araştıran insanların zihnindeki Kia algılarına meydan okumayı amaçlıyor.

Lansmanın bir parçası olarak Innocean Worldwide Robert De Niro’nun kamera karşısına geçtiği reklamlar yarattı. Yeni e-Niro’ların özelliklerini anlattığı videolarda ‘De Niro’nun modaya uygun hali’ gibi giyinmişti.

Havas media, Kia’nın gerçekten sunabileceği bir şey olduğunu ve yeniden gözden geçirmeye değer olduğunu göstermeyi amaçlayan kampanyanın İngiltere medya stratejisini ve planını geliştirdi. Kahraman yelpazesi; kahraman ürün ve kahraman temsilci ile Kia’ya yönelen ilgiyi artırmak hedeflendi. Her kanalda Havas Media dikkatli bir şekilde yüksek kaliteyi, kaçırılmayacak yerleştirmeleri seçti, geleneksel yayın mecralarına öncelik verdi. Ayrıca meraklı düşünürlerden oluşan kitlesi arasında Kia’nın güvenilirliğini sergilemek için daha niş ve beklenmedik ortamları gösteriyor.


Künye

Reklamveren: Kia

Yaratıcı Ajans: Innocean Worldwide

Medya Ajansı: Havas Media

Havas Media İşletme Direktörü: Tabitha Parkes, Emma Gibbons

Havas Group Media Strateji Direkötrü: Lucy Wetton

Havas Media Müşteri Yöneticisi: Graham Kenchington

Havas Group Media Müşteri Yöneticisi: Jai Virdi

Yaratıcı Ajans: Innocean Worldwide

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.