KFC’den ekmeksiz tavuk ‘sandviçleri’

The Secret Little Agency tarafından yaratılan yeni kampanyada KFC, tavukları ikiye, üçe katlıyor.

Fast-food restoranı KFC’nin ekmeksiz ürünleri ‘Double-Down’ ve ‘Triple Down’, insanların alışılagelmiş yemek alışkanlıklarına farklı bir bakış açısı sunuyor: Ekmek yerine tavuk yenilebilir.

Singapur’da başlatılan KFC Cheesy Zinger Double Down ve Triple Down’ı tanıtan #SorryNotSorry kampanyası, sosyal ve dijital mecralarda yayınlanan “Sorry buns”, “Sorry Diets” ve “Sorry Veggies” isimli üç kısa videodan oluşuyor.

KFC Singapur Pazarlama ve Gıda İnovasyonu Kıdemli Direktörü Juliana Lim: “KFC’de koşulları zorlamaktan ve hayranlarımızın beklentilerinin ötesine geçmekten korkmuyoruz. Bir marka olarak, parmak yalatan lezzet vaadimizi hayata geçiren yeni, ferahlatıcı ve lezzetli teklifleri masaya koymak bizim için önemli.” diyor.

TSLA Genel Müdürü Min Ng: “Hayranların, hayatlarını utanmadan yaşamalarına mani olan şeylere #SorryNotSorry deme konusunda kendilerini güçlü hissetmelerini istedik. Dünyanın en ünlü sloganlarından biriyle kutsanmış durumdayız ama yeni marka dünyamızda ‘Parmak yalatan lezzet’ bir duygu; inanılmaz lezzetli olduğu için sonunda beklentilerin ağırlığından kurtulma ve salıverme duygusu. Şu an yaptığımız her şeyde bu ifade ediliyor. Damlayan sosları, eriyen peynirleri, düşen kırıntıları düşünün. Taze, dağınık ve davetkar. Yıl boyunca yarattığımız her kampanyayı birbiriyle ilişkili kılıyor ve aslında Singapur’un KFC hakkında en çok hatırladığı şey bu.” diyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.