Kendall Jenner Longchamp’in yeni reklamında

Longchamp‘in yeni reklamında Kendall Jenner, modanın kalbi Paris’te markanın miras hikayesini ve yeni özgürlükçü anlayışını bir araya getiriyor. Encounter / La Rencontre‘ isimli reklam filmi, Miniac Films imzasını taşıyor. John Christopher Pina tarafından yönetilen film Air Paris kreatif ajansı tarafından yaratıldı.

Reklam filminde, Longchamp’ın yeni marka elçisi Kendall Jenner, Paris’te markanın ikonik atı ile hızla ilerliyor. Encounter filmi, otantik Fransız modası ve lüks deri ürünleri cumhuriyeti olan Longchamp için dinamik ve güçlendirilmiş yeni nesil ile arasında sembolik bir köprü oluşturuyor.

İkonik at logosu, şirketin başlangıcının bir sembolü ve adını, 1948 yılında kurucusu Monsieur Jean Cassegrain‘in yaşadığı yerden kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan Seine’nin kıyısında bulunan bir pist olan Hippodrome de Longchamp’tan almış.

Yönetmen John Christopher Pina, Air Paris – Longchamp işbirliği için şunları şöyledi “Moda dünyasında bilinen en iyi markalardan biri için atletizm ve güzellik, miras ve çağdaş arasındaki etkileşimi keşfetme fırsatıydı.”

Longchamp Küresel İletişim ve Pazarlama Direktörü Marie-Laure Dubuisson, filmde ifade edilen özgürlük kavramının sadece Longchamp’ın cesur ruhuna değil, aynı zamanda lüksün nadir, bağımsız, aile mülkiyetindeki markalarından biri olmasına da vurgu yaptığını belirtiyor. “Bizim için Kendall Jenner tamamen doğal bir seçimdi” diye anlatıyor. “Duruşu, enerjisi ve kozmopolit görünümü, tarihinin çok erken yaşlarında uluslararası pazarlara taşınan bir isim olarak, geleceğin dünyasında giderek artan şekilde mobil ve bağlantılı olacağını fark eden Longchamp’in öncülüğünü yansıtıyor.

Künye

Reklamveren Longchamps
Ajans Air Paris
Kreatif Direktör Tanguy Pinte
Hesap Yöneticisi Iryna Shkorubska
Yapım Şirketi Miniac Films
Yönetmen John Christopher Pina
Görüntü Yönetmeni Christian Sprenger
Editör Josh Hegard
Ses Tasarımı/Mix Tom Joyce

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.