Kenan İmirzalıoğlu “Gururla Yerli” diyor

Vestel, Türkiye’de Vestel City’de ürettiği teknolojilerini Kenan İmirzalıoğlu’nun rol aldığı yeni reklam filmleriyle anlatıyor. Vestel’in Manisa’daki üretim üssü Vestel City’de çekilen ilk reklam filmi yayına girdi.

Geçen yıl yeni reklam kampanyasına “Türkiye Vestelleniyor” sloganıyla start veren Vestel, yeni reklam filminde “Yerli üretimin gururuyla, Türkiye Vestellenmeye devam ediyor” diyor. Kenan İmirzalıoğlu, Vestel’in “Gururla Yerli” temasının merkezde olduğu 4 reklam filminde yer alacak.

“Gururla Yerli” temasının Vestel’in ar-ge, tasarım ve üretim alanındaki gücüne dayandığını vurgulayan Vestel Şirketler Grubu icra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, şunları ifade etti: “Bizim neslimizin aklına yerli malı denince sebze, meyve, kuruyemiş geliyor. Vestel ise yerli malı denince çocuklarımızın aklına akıllı telefon, tablet, televizyon gelsin diye çalışıyor. Biz bunu sadece sözde bırakmıyoruz, bu algıyı yerleştirmek için aktif faaliyet gösteriyoruz. Bunu yaparken aynı zamanda teknolojiyi ülkemizin en önemli ihracat kalemi yapmak, tüm dünyada teknoloji üretmedeki gücümüzle anılmak en büyük hedefimiz. Bu hedefe ulaşmak için öncelikle halkımızın bu yerli üretim teknolojiyi tanıması, sahiplenmesi ve onunla gurur duyması gerekir. Yeni reklam filmimiz bu amaca hizmet ediyor”

Vestel’in yeni reklam filminde yer alan Kenan İmirzalıoğlu ise teklifi nasıl değerlendirdiğini ve kabul ettiğini şöyle açıkladı: “Genelde reklam filmlerinde oynamayı ya da bir markanın reklam yüzü olmayı tercih etmiyorum. Kariyerim boyunca bu anlamda çok az projede yer aldım. İçime sinen, tüketiciye önermekten çekinmeyeceğim markalarla bir role girmeden, Kenan İmirzalıoğlu olarak işbirliği yapmayı seviyorum. Vestel’le hayata geçirdiğimiz ‘Gururla Yerli’ projesi her açıdan içime sinen ve bütünleştiğim bir çalışma oldu.”

Vestel City’e ilk kez reklam filmi için gittiğini belirten İmirzalıoğlu, “Vestel City’nin National Geographic’te yayınlanan Mega Fabrikalar belgeseline konu olduğunu biliyordum ama yakından gördüğümde bu kadar etkileneceğimi hiç düşünmemiştim. Zaten etkilenmemek mümkün değil. Tüm dünya için, dünyanın son teknolojilerini üreten devasa bir endüstri kompleksi. Gerçekten bana o gururu hissettirdi. Bu nedenle içim rahat şekilde ‘Gururla Yerli’ diyebilirim” dedi.

Künye

Reklamveren: Vestel

Reklam Ajansı: Concept

Reklamveren Yetkililer: Feza Turunçoğlu Erim, Berna Aşkın, Bengisu Dinçer

Kreatif Direktör: Kerem Özkut

Yaratıcı Ekip: Ertuğ Tuğalan, Namık Ergin, Engin Erden, Erhan Dursun, Remzi Cem Erguvan, Cansu Erdinç

Grafik: Alper Dabak, Mehmet Ögeç

Marka Ekibi: Arda Görgün, Ekin Kutevu, Zeynep Kahvecioğlu, Sinem Tacir

Stratejik Planlama: Hakan Demir, Suphi Can Sarıgöllü

Ajans Prodüktörü: Mert Turan, Kasım Bektaş

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Yönetmen: Gönenç Uyanık

Fotoğraf Prodüksiyon: 212 Productions / Emre Doğru

Post-Prodüksiyon Şirketi: Sinefekt

Müzik: Güntaç Özdemir

Medya Ajansı: MediaCom

Kullanılan Mecralar: Televizyon, Basın, Radyo, Açıkhava, Dijital

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.