Kenan Doğulu’yu Smart Camera ile takip edin

Samsung’un Wi-Fi bağlantı desteği sunan yeni Smart Camera’ları ile, fotoğraflarınızı anında sosyal medyada paylaşabilir ve Samsung’un cloud hizmetleri AllShare Play ve Microsoft SkyDrive sayesinde bu fotoğraflara istediğiniz yerden erişmek mümkün. Pazara sunulan bu yeni ürün ile Samsung Electronics, National Geographic Channel işbirliğiyle gerçekleştireceği “Kenan Doğulu ile 30 Gün” projesiyle bir kampanyaya imza atıyor. 10 Temmuz’da başlayacak proje ile Kenan Doğulu, 30 gün boyunca, her güne özel olarak çekeceği fotoğraflarını kenanla30gun.com adresi üzerinden oylamaya sunacak.

Samsung Electronics’in Milli Piyango İdaresi izni ile yürüttüğü “Kenan ile 30 Gün” projesi için çekilişe katılacak kişiler, oylama öncesinde dolduracakları katılım formu ile başvurularını gerçekleştirecekler. Kampanya için oylamalar aynı zamanda facebook.com/SamsungTurkiye adresli Facebook sayfası üzerinden de gerçekleştirilecek.

Oylamaya katılanlar National Geographic uzmanlarının rehberliğinde 9 gece 10 gün sürecek, 2 kişilik Peru tatili, fotoğrafları anında sosyal medyada paylaşma olanağı sunan Samsung WB150F fotoğraf makinesi, Kenan Doğulu’nun konserine bilet, imzalı albüm ve fotoğraf kazanma şansı elde ediyor. Samsung ve Nat Geo’un bu proje ile şarkıcının hayranlarına sunduğu sürprizler arasında, Kenan Doğulu ile tanışma fırsatı da yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.