Kelebek Mobilya yeni iletişim ajansını seçti

Cumhuriyet tarihinin köklü sanayi kuruluşlarından olan, Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi Kelebek Mobilya, iletişim çalışmalarını Brandworks’e emanet etti. 

Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi Kelebek
Mobilya, iletişim çalışmalarını Brandworks’e emanet etti.
Brandworks İletişim Danışmanlığı; 1935 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla, ilk yerli uçakların kanatları için kontrplak üretmek amacıyla İstanbul Haliç’te kurulan, Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi Kelebek Mobilya ve Kelebek Mutfak’ı müşteri portföyüne ekledi.

Kaliteli, yenilikçi ve modern ürün ve ulaşılabilir fiyat politikasından ödün vermeden 85 yıldır Türkiye’nin güvenilir sanayi kuruluşları ve mobilya markaları arasındaki yerini koruyan, Kelebek, kurumsal iletişim süreçlerinin yönetimi için Brandworks İletişim Danışmanlığı ile el sıkıştı.

2020 yılını kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle karşılayan marka, 2021’de de bu iletişim hedefini başarıyla yürütmeyi hedefliyor. Bugün ürünlerini, yurt içinde 160’ın
üzerinde mobilya ve mutfak mağazasında tüketicilerin beğenisine sunan Kelebek; mutfak ve banyo, salon, yatak odası, yemek odası ile genç odası mobilyalarında şık ve kolayca kombinlenebilen trend tasarımlar ve ücretsiz sunulan mimarlık hizmetiyle müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor. Mobilya tasarımlarıyla modern ve yenilikçi bir dünyayı evlerinize yansıtırken yaşam alanlarını fonksiyonel ve modüler dokunuşlarla değiştiren Kelebek, yaklaşık 15 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da gücünü gösteriyor.

11 yıllık serüvenine ulusal ve uluslararası arenada faaliyet gösteren 100’e yakın marka ve pek çok tecrübe sığdıran Brandworks; geleneksel ve dijital medya süreçlerinin yürütülmesinin yanı sıra kurumsal iletişim, sürdürülebilir itibar yönetimi, stratejik danışmanlık gibi uzmanlıklarıyla 50’den fazla sektöre 360 derecelik halkla ilişkiler hizmeti veriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.