Karantina günlerinde dinlenesi müzik listeleri

Ses tasarımcıları ve müzik yapımcıları, koronavirüs krizinde biraz olsun sakin kalmak ve ilham alabilmek için en sevdikleri parçaların çalma listelerini derledi.

Anthony Moore, kurucu ortak ve yaratıcı direktör, Factory

“Böyle bir müzik yapmam istendiğinde adeta çökmüşüm gibi hissederek, tamamen suya giriyorum ve bütün bir çalma listesi oluşturuyorum. Lütfen şu sıralar herkesi güvende tutun.”

George Castle, ses tasarımcısı, Grand Central Recording Studios

Müzik için bir zaman olsaydı, o zaman şimdi olurdu.

Ses tasarımcıları olarak, müşterilerimize müzik yoluyla duygusal bir tepki yaratıyoruz. Bu kötü zamanlarında herkesi sakin ve neşeli tutmak için özel bir oynatma listesi seçtik. Parçaların çoğu lo-fi ev sesine odaklanmıştır.

Ev müziğinin ritimleri, kalkmak ve hareket etmek için ayarlanırken, lo-fi sesi sizi aynı zamanda rahatlamanızı ve müziğe gömülmenizi sağlar. Seslerin bir çoğu tekrarlanır, bu da parçalarda kaybolmanıza izin verir ve koşullardan bağımsız olarak hareket etmeye devam etmemiz gerektiğini hissettirir.

Ben Sumner, kurucu ve genel müdür, Feel For Music

1- Calibre – Planet Hearth

Calibre’nin benim için müziği bir zorunluluktur; elektronik müziğe benzeri olmayan bir yorum getiriyor.

2- Bob Marley & The Wailers – Three Little Birds

Benim için tüm zamanların en iyi hissettiren şarkılarından biri. Reggae kalp ve ruh içindir ve bu parça hakkındaki her şey tam anlamıyla her şeyin yoluna gireceğini söylüyor.

3- A Tribe Called Quest – Electric Relaxation

Kişisel bir favori, bu benim 1990’ların başında çıktığı günden beri çalmaktan mutluluk duyduğum parça oldu.

4- José González – Crosses

Son yıllarda öne çıkan projelerimizden biri bir video oyunu olan olan Life is Strange oldu. Müziğinde ise, sanki hoş bir duygu ve nazik insan hisleri var.

5- Anderson Paak – Celebrate

Son zamanlarda en sevdiğim albümlerden birini içeriyor. Anderson Paak sadece saf ve iyi hisler barındırıyor.

Jonathan Watts, baş yapımcı, Adelphoi Müzik

Evden çalışmaya başlandı ve insanlara bazı rahatlatıcı fon müziği gerekebilir. Bu şarkıların insanlar için hoş olacağını düşündüm. Zihni rahatlatmak için hazırlanmış bu müzik koleksiyonu , caz, klasik ve chill-out ritimlerini kapsıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.